Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez kellemetlen helyzet lehetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kellemetlen helyzet lehetett? Mentem hazafelé, aztán az osztálytársam (lány), odaáll mellém szó nélkül, utánna

Figyelt kérdés
elkezdtünk beszélgetni egy kicsit, amikor szálltunk fel a buszra én mentem utánna, ő leült én meg megálltam előtte, és voltak ott ismerősei, én meg egyszót sem szóltam hozzá csak néztem ki az ablakon
2011. nov. 9. 14:13
 1/2 A kérdező kommentje:
lehet az ismerősei is ezért hagyták abba a beszélgetést mert ott álltam
2011. nov. 9. 14:14
 2/2 bánomisén ***** válasza:
100%
Te nem ismerted az ő ismerőseit? Legközelebb ilyenkor udvariasan köszönj el és menj arrébb, akkor nem lesz kellemetlen a helyzet. Az, hogy valakivel beszélgetsz a buszmegállóban, nem jelenti, hogy ha törik, ha szakad, vele kell utaznod, főleg úgy, hogy ő talál a buszon ismerősöket. Nyugodtan elköszönhetsz, arrébb állhatsz.
2011. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!