Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FELMÉRÉS! Ki próbálta, ki nem...

FELMÉRÉS! Ki próbálta, ki nem próbálta a Dzsointot és vadkenderhez hasonló dolgokat? És hány évesen?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 23:48
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Hát én most nyáron Amszterdam városában.Nem tudom mit szívtam :D Nem mertem lejönni a járdaszigetről, mert mocsarat hallucináltam köré, de aztán rájöttem, hogy nem is igaz. :D Jó volt 18/F
2012. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
eddig soha 19/N
2012. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
Én pl!nem.és nem is fogom,,,,,,,28évesen.
2012. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%
Soha! Tiltom a jointot is! Ha az élet szar, ne füvezz, ugorj le a hídról, de ha nem vagy se lusta, se gyáva, akkor problémát találsz. Magyar ember, am is igyon.
2012. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Cicuskaaa123 válasza:
31%
Én 16 évesen:D Vicces volt mindenen röhögtem:DDD
2012. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 jin ***** válasza:
87%

Nem próbáltam és nem is fogom(nagyon max vmi jó minőségű füvet de csak annyit h ne flasheljek be hanem csak ugy feeling...)

inni iszom alkoholt csak nem a reszegsegert hanem mert finom es

nem is rendszeresen...

dohány kizárólag szivar,szivarka,de ezeket is csak nagyon ritkán 3-5havonta

Meg amúgy is az élet problémáit nem el szívni kell és nem meginni mert akkor bennünk marad ...ezert hanyunk XD ...szal azokat nem ilyenekkel oldom meg...

16/f

2012. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Magyar ember igyon... hm


És azt nem nézi senki, hogy az alkohol ezerszer addiktívabb és károsabb, mint a THC-származékok?


Addig felesleges ilyen felmérést csinálni, míg egy marihuanát fogyasztóra azt mondják, hogy mocskos narkós, stb... holott azt se tudják mit beszélnek és közben meg töménytelen mennyiségű alkoholt isznak. Szóval nagyobb drogosok, mint a füves srác.

2012. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 16/f

Akkor te sem vagy képbe sajnos. Egy megtervezett ayahuasca trip egy életre elintézi az adott problémát. Nem írom le, hogy hogyan, mert úgyse értenéd. Felér több év pszichoterápiával.


Igen, fogyasztottam pár tudatmódosítót, kizárólag olyanokat, ami a természetben, feldolgozás nélkül megtalálható. Ezeket nem party céllal és nem valami pótlására, hanem transzcendens élmények átélése miatt és tudatalattim feltárása miatt. Ezt mindig egyedül, egy szobában, vagy a természetben, ahol senki nem zavar...

Ezt évente 2-3 alkalommal tettem.


Szóval nyugodtan le lehet narkósozni, úgyse tudjátok miről beszéltek, mégis tűzzel vassal irtanátok.

2012. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Cicuskaaa123 válasza:
91%
Én értem, meditáció miatt:D Én meg kiakartam egyszerűen próbálni a füvet... Nem értem amúgy miért az alkohol legális és mér nem a fű. Az alkoholtól az emberek agya szó szerint feloldódik elbutulnak tőle és rongálnak, egy füves meg mindenen röhög és nyugodt és csak úgy el van magának :D
2012. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Anno 26évesen, egy nyáron, Goásokkal lettem barátságba, bár ez akkor derült ki, h felmetem barátnőmhöz, azon a nyáron 4szálat, egyszer abszinttal spékelve, végig jó kedvem volt, figyeltek rám, nem bántam meg.
2012. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!