Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tapasztalt pasik és nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt pasik és nők válaszát várom: hogy lehet elérni a hüvelyi/G-pontos orgazmust? (a hozzám hasonló könyvmolyok is tudnának írni hasznos választ, de itt tényleg a tapasztalat kell nekem)

Figyelt kérdés

Egy lány csiklóizgatással el tud menni, de anélkül, csak a hüvelyben mozogva semmi különös érzése nincs, egyszerűen "jó" neki. Ujjazás közben csináltam a szokásos technikákat ott, ahol más nők megőrültek (hívogató mozdulatok a hüvely hasi oldalán) és neki csupán egy enyhe pisilős érzés volt - ami ugye lehet jó jel.


Köszönöm a segítséget.



2012. aug. 3. 12:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Ez a thread elég hasznosnak tűnik, de hátha azóta vannak új emberek, új élményekkel.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__25..

2012. aug. 3. 12:53
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Indulásnak jó az "enyhe pisilős érzés", valószínűleg tovább kell csinálni. Elsőre még én sem tudtam, hogy mi fog történni, nem igazán tudtam elengedni magam, kicsit tovább tartott elélvezni... de ami történt, az meggyőzött, hogy jó ez nekem, azóta elengedem magam. :)
2012. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Tapasztalatot alapján: az egésznek az alapja, hogy fejben eldőljön, hogy akarom és sikerülni fog. Utána gyakorolni kell átérezni a dolgot szex közben. Arra kell gondolni, hogy sikerülni fog és megpróbálni érezni. Eleinte semmi se fog történni, de egy idő után menni fog, ha nagyon akarja a lány. Esetleg hüvely izom gyakorlatot kell csinálnia.
2012. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Neki kellene visszajelezni, hogy: Ott JÓÓÓÓ, ot naaagyyyon jóóóóó! OOoottttt! És nem feltétlenül a középső ujjaddal, hanem a hüvelykujjaddal. Amúgy meg piszmogj sokat kedvedre :)
2012. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cicuskaaa123 ***** válasza:
69%
Én nagyon akartam hüvelyi orgazmussal lemenni, és a barátom csinálta ezt a hívogató mozdulatot szép lassan :) Aztán egyszer csak megtalálta és hatalmasat élveztem, mert mondtam neki nehogy elvegye onnét az ujját és ott csinálja gyorsan :D Nagyon jó volt, igaz 2-3 hónapon át gyakoroltunk, mire sikerült :)
2012. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
a nuni belső has felőli oldalán van egy redős terület, érzed az ujjoddal amikor kitapogatod. legyél jól, és nagyon jól besikosítva. (Én előtte bele szoktam élvezni a nuniba, úgyse bírom egy óráig és attól nagyon sikamlóssá válik). majd utána lassan be két ujjadat, és jöhet a hívogatós módszer vagy a hüvejk ujjad. Elsőre akár egy óra is lehet mire a lány elélvez. De akkorát fog élvezni, hogy a mennyezet is leszakad. Egy barátnőm amikor csináltam neki először utána elsírta magát, annyira jó volt neki. Nekem is, mert addigra ismét állt a kukac, és már mehettem is be a nunájába ismét, kárpótlásul.
2014. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!