Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beleléptem egy tűbe, mit tegyek?

Beleléptem egy tűbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljes testsúlyommal beleléptem egy tűbe. Az is lehet, hogy ugráltam, nem emlékszem, nagyon zavaros volt az a pillanat. Amint éreztem, hogy hoppá, valami áll ki a talpamból, azonnal lenyúltam és kirántottam, utána kinyomkodtam a vért. Alig jött belőle. A szúrás helye egyáltalán nem látszik. 2-3 perccel később megtaláltam a Betadint, és mivel nem tudtam beazonosítani, hogy pontosan hova szúródott a tű, a talpamon egy nagyon nagy részt kentem be vele, amiben biztosan benne van a kis seb. Azóta nem érzek semmit a szúrás helyén. Kicsit talán, alig érezhetően bizsereg, de nem fáj, még ha hozzányúlok sem. Itt ülök és be vagyok tojva. Anyám szerint nem lesz gond, próbált nyugtatni. Szerintetek? Ha az orvosnak csak a nevét is meghallom összeugrik a gyomrom, szóval... :SS

2012. aug. 5. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Persze,mindeközben írsz ide egy kérdést. :) Üvölts,mint egy állat,én azt tenném. :)
2012. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Üvölteni nem akarok, meg nincs is miért :D Felverem a szomszédokat. Egész éjjel buliztak, nem tudtam aludni tőlük. Most gondolom hulla másnaposak. :D


Eszembe jutott, hogy idén kaptam tetanusz elleni oltástm de azt karba, nem a hátsómba. Akkor mostmár biztonságban vagyok? :D

2012. aug. 5. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha beleléptél volna egy tűbe, akkor kb. összehugyoznád magad, annyira fájna :D Nem lehet, hogy inkább tüske volt? :D
2012. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg ha egy évnél nem régebbi,akkor igen.És amúgy sem okoz minden szúrás vérmérgezést,csak meg van az esély rá. :)
2012. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tutkeráj, hogy tű volt, mert kirántottam egy tű volt a kezemben. Szerintem ez elég egyértelmű jelzés arra, hogy nem tüske volt :D Legfeljebb nem állt bele annyira. Reméljük. Tavaly szeptember-október környékén kaptam az oltást, szóval még 2-3 hónapig SAFE vagyok :D Köszi a válaszokat! Zöld pacsesz mindenkinek járt!
2012. aug. 5. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:
:)))
2012. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!