Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tegnap beleléptem egy kiálló...

Tegnap beleléptem egy kiálló szögbe. Ma reggel mikor fölébredtem elkezdett fájni, mit tegyek, kihúzzam vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hogy rozsdás e vagy nem mert ha rozsdás hagyhatod nyugodtan akkor elmúlik ha fölér a piros csík a szivedig ha nem rozsdás akkor kiveheted mert akkor ugyse indul el a piros csík és fájni fog még napokig!!! higggyy nekem!
2009. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ó kösziD: már kezdtem aggódni de akkor oké
2009. aug. 19. 20:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd ott amíg el nem párolog a szög!
2009. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én küldtem az első választ és még egy kis instrukció még ma elmúlik... a fájdalom és a ....
2009. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és a csiklandozó érzés?
2009. aug. 19. 22:09
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdésedre kérdéssel felelnék: Szerinted az természetes dolog, hogy az embernek szög áll ki a talpából (illetve, hogy bele van fúródva)? És válaszolok is: Nem természetes dolog. Tehát ki kell venni onnan, aztán uzsgyi az orvoshoz tetanusz injekcióért, amíg még nem késő. Vagy azt szeretnéd, ha a végén amputálnák a lábad???


A szomszédomban egy öreg bácsi a lába körmét vágta, és sikerült egy pici darabot a lábujjából is levágni. Két nap múlva nem volt lába térdből, mert fertőzés lépett fel, és csak úgy tudták megmenteni az életét, hogy amputálták neki. Ezt akarod?

2009. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Áztasd colába, eltűnik magától,ha rángatod,még megsértheted a talpad:)
2009. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én vok az első nem a csiklandozó érzés hanem minden amit érzel de még a csiklandós érzés is
2009. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad, növeli a szervezeted vastartalmát!
2009. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az első válaszolót. Ha nem rozsdás inkább várd meg míg berozsdásodik. Addig is erőltesd sokat. Bármennyire fáj, járj rajta. Ne húzd ki semmiképp!!! Akkor el is vérezhetsz!!!
2009. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!