Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a neve annak a srácnak,...

Mi a neve annak a srácnak, aki fagyiskocsival szokott tekerni itt Hatvanban?

Figyelt kérdés

Kb. 170 centi magas, rövid barna haja van, szép szeme és laza személyisége.

Ma beszélgettem vele és szimpatikusnak tűnt, de a nevét elfelejtettem megkérdezni. :DD

Annyit tudok, hogy Kaposváron élt 8 évig, ott is tanult angolt és spanyolt, de most visszaköltözött ide, Hatvanba.

A segítséget előre is köszönöm! :D


2012. aug. 5. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lakatos Kilimandzsáro José El Alejhandro
2012. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, amikor legközelebb arra teker. :-)
2012. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy sose csípem el, mert a mi utcánkban akkor szokott csak járni, amikor én még alszok. De holnap megpróbálom elcsípni egy-két gombócért.

Kolléga egyébként, én is fagyizóban dolgozok.

Ma láttam, hogy jön az úton és gondoltam integetek neki, hogy "Helló, kolléga!". Amikor ő 6 körül végzett, odajött hozzám és beszélgettünk. Elnyalt egy gombóc kókuszt, aztán elköszönt. :)

2012. aug. 5. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ó, akkor lehet, hogy a munkatársaid, főnököd ismerik. De a legjobb tényleg, ha korábban kelsz picit és elkapod, az a legbiztosabb. :-)
2012. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak annyiból kolléga, hogy mindketten fagyisok vagyunk. Nem ismerhetik.

Ma is itt tekert el a ház előtt, de a buli után még nem szedtem magam rendben és ilyen fejjel nem akartam kisprintelni hozzá. Holnap nem leszek itthon, pénteken és szombaton dolgozok. Vasárnap viszont itthon leszek. :DD

2012. aug. 7. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a fagyissrác.
2012. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!