Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emo a szomorúságról szól...

Az emo a szomorúságról szól vagy az érzelmekről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

le fogtok pontozni, de én akkor is leírom a véleményem.

szerintem nem szól semmiről, inkább divat. Egy 13-14 gyereknek nincs sok köze a világfájdalomhoz. Legalábbis csak ritkán. Azok a gyerekek viszont nem hívják fel magukra így a figyelmet.

Hogy az érzelemről szól-e? Hát minden ember érzelmes, van, aki kevésbé. Az emok sírnak? mindenki sír! de az érzelmes emberek nem feketében járnak, nem néznek ki úgy, mint a zombik és nem várják a halált. ódákat tudnék erről zengeni, de nem teszem, mert miattam úgysem fog megváltozni egy ember véleménye sem.

2009. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

eredetileg arról szól (legjobb tudomásom szerint), hogy ne félj kimutatni az érzelmeidet (nem csak a szomorúságot, hanem mindent) és lázadj az érzelemmentes, racionális világ ellen->emotional rock

de annyira elkorcsosították, hogy már csak világfájdalmat és depressziót tettető, divatmajmolás lett belőle, az, amit az első válaszoló írt...

2009. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
A divatról meg az önsajnálatról szól!
2009. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Maguk az emok se tudják, miről szól. Legalábbis mindegyik mást mond, aztán meg egymást oltogatják, hogy "de hülye vagy, azt se tudod, mi az", de értelmes választ egyik se tud adni. Vagyis mindegyik mond valamit, aztán meg a másik emo lehülyézi, hogy az nemúgyvan... Ökörség az egész :) De már kezd vége lenni nem??
2009. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
véleményem szerint is az érzelmekről szól, lázadás az érzelemmentes világ ellen és hogy velünk is kell foglalkozni. jól látjátok :P velünk... énis emo vagyok... csak sokan azt hiszik (még az emok közül is) hogy az emo a szomorúságról szól, ezért tettem fel ezt a kérdést... én még a régi tipusu emo vagyok :P tudok boldog lenni, és elég sok érzelmem van :P
2009. júl. 19. 19:08
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

EMO:egyik szemem sír, a másik haj!


Már bocs de ezt muszáj volt!!!Ám az emo sztem is csak egy divat, a gyerekek már nem tudnak magukkal mit kezdeni,ezért sajnáltatják magukat, órákig állnak a tükör előtt míg be nem lövik a sérójukat+ki nem festik magukat,meg kockás,pöttyös,mintás,fekete+pink kombinációs ruhákat ki nem kotorják a szerkényből, fel nem veszik a cipőjüket, kimennek mutogassák magukat a külvilágnak,sajnáljatok emo vagyok!tele vagyok világfájdalommal stb.!Aztán este hazamennek lemossák a kiló festéket magukról!Felmennek msn-re ahol a nevük elé ki van írva h : XxX-név-XxX nos azt se tudja többsége h mit jelent(no drog,no cigi,no alkohol),nem tom minek írják ki hogyha minden szombaton részegen fekszik a helyi kocsma előtt!!!pff

Ezaz én szerény véleményem!!!

2009. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szerencsére én nem ilyen vagyok :P még festeni se festem magam :P csak a hajamat csinálom meg :) ennyi :P és nem is iszom halálra magam... hogy őszinte legyek, 1 kortyot sem... csak vizet, kólát meg stb XP
2009. júl. 19. 19:45
 8/14 A kérdező kommentje:
ja és én boldog vagyok igy :):P van egy barátnőm akit nagyon szeretek, és ha jól tudom ő is engem, 1-2 haver aszt ennyi elég is :D
2009. júl. 19. 19:46
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát én olyan Emo féle vagyok..én tudom mit jelent..az emo egy zenei stilus..aztán "alakult" ki öltözködés hozzá..csak sokan tulzásba viszik és bohóccá válnak..és az öngyilkosságnak semmi köze ahoz hogy Emo..!
2009. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
tökéletesen egyet értek... és az emo zene is valójában a punk-ból alakult ki... lényegében szinte csak abban tér el hogy érzelmesebb szövege van
2009. júl. 19. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!