Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek nem szoktak egyenes...

Az emberek nem szoktak egyenesek lenni, ha az érzelmekről van szó, EZ IGAZ, férfiak és nők egyaránt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 15:21
 1/8 Darcy01 ***** válasza:
94%
Embertől, helyzettől függ. Nem lehet általánosítani.
2011. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Akkor én kivétel vagyok mert sosem hazudok ha érzelmekről van szó.Akkor sem ha azzal megbántom a másikat.

Jobb az őszinteség még ha az elején fáj is,mint áltatni a másikat.

2011. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
64%

én ilyen dolgokban egyenes vagyok. egy exem szerint "idegesítően korrekt" :D egyébként sajnos sokszor hiába, a férfiak egy része nem beszéli még alapfokon sem az anyanyelvét, már ami a szövegértést illeti...


29/N

2011. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mark86


Hazudozni soha nem szoktam,apróbb füllentések vannak pl. amikor látom a páromon hogy hulla fáradt, egész napi munka után egy nyúlott pólóban pislog a tv előtt, viszem neki a vacsit akkor átölelem és azt mondom neki hogy gyönyörű. (mondjuk ez igaz de akkor is szebb ha ki van pihenve/öltözve,de nekem így is az.) Mi nem beszélünk félre,mert nem kell megfelelnünk egymásnak,nem kell látszatot fenntartani,nyugodtan meg tudunk egymással beszélni mindent,de tényleg egyénfüggő.

2011. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb hazugsagok = hogy a masik jobban erezze magat.

Nagy fullentesek = valamit el akar erni a hazudassal.

2011. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig egyenes vagyok és megmondom bárki szemébe a véleményemet még akkor is ha az nem jó. Nem szeretem a fölösleges körítést.
2011. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Páromnak sohase hazudtam. Megmondom hogy érzek, mi bajom, mikor örülök, stb. Viszont édesanyámmal már más a helyzet. Neki inkább azt mondom, amit hallani akar, vagy nagyon óvatosan közlöm a nem tetszésemet.
2011. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose hazudok, viszont van, hogy nem mondok el dolgokat, és általában nem szokott senki rákérdezni, ha meg mégis, akkor mérlegelek, elmondjam-e. 24/N
2011. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!