Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Általában hogy törekszed...

Általában hogy törekszed magadat előre/előrébb a toplistán?

Figyelt kérdés
Kérdésekkel? Válaszokkal? Pontozással? Vagy valami mással?
2009. júl. 19. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy a pontozás és a toplista egy baromság.

(nem is pontozok soha)

2009. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Minek kéne törekednem előre? Talán kapok érte valamit? Mert akkor lenne értelme, de így semmi...
2009. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Szoktam kérdezni, válaszolni, pontozni, de engem nem érdekel a toplista!
2009. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Általában értékelek, de mostanábban már egyre több választ szoktam írni.
2009. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem törekszek előre.nem foglalkoztat...sz.tem semmi értelme.ez nem versenyzős oldal hogy törekedni akarjak!
2009. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

sehogy

ha foglakoztat egy kérdés felteszem,ha egy kérdésre tudom a választ megválaszolom ,ha hasznosnak vélek egy választ értékelem, de nem pontozom le

hát így

2009. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Törekedni?! Minek? A pontozásnak nem sok értelmét látom, azt sem bánnám, ha eltörölnék. Úgy viszont a toplistának sem lenne sok értelme. Az oldal nem erről szól! Hanem arról, hogy ha van kérdésed, azt fel tudd tenni, és ha van olyan kérdés, amire tudsz válaszolni, akkor segíts annak, aki feltette az adott kérdést.

Ez persze nem jelenti azt, hogy nem szoktam pontozni, de csak olyan választ pontozok, ami megítélésem szerint helyes.

2009. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!