Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék népszerű?

Hogyan lehetnék népszerű?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,és úgy érzem hogy engem senki sem vesz észre.Ez olyan rossz.A suliban egy csomó menő csaj van,akik nagyon népszerűek,és bátran flörtölnek a fiúkkal.Én viszont elég csendes vagyok ,és bátortalan.Hogyan tudnék ezen változtatni?
2008. máj. 8. 15:51
 1/8 anonim válasza:
85%
Már kimondtad hogy mit csinálnak a népszerű lányok,amit te nem.Légy bátrabb egy kicsit.Népszerű attól lesz valaki ha beszélhetnek róla.Ha "nagy"dolgokat csinál,és mindegy hogy jót vagy rosszat,mindkettővel népszerüvé lehet válni.
2008. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
hát a társaságodon múlik h mennyire vagy népszerű,legyél vagány és legyen benned vmi egyedi ... de amugy ha jol nézel ki akkor hamar népszerű lehetsz én már csak tudom :)
2008. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én nem erőltetném a helyedben a népszerüséget.Légy olyan amilyen vagy.Nekem is voltak népszerü osztálytársaim,bármit tettem soha nem tudtam olyan lenni,mint ők.Valaki majd téged is észre vesz,és hidd el ugy jobb lesz,téged fog kedvelni,nem az eröltetett népszerüségedet.Most minden népszerü lány osztálytársam magányos és egyedül van.
2008. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Figy én is 14 vagyok és régebben elég népszerű voltam. Egy idő után meguntam... Azóta különc vagyok. :)

nézd meg a Csillagpor című filmet és jobban érzed majd magad, ugyanis van benne egy-két okos dolog:

"Nem tartozol a közkedvelt ifjak közé és én ezt jó jelnek tekintem. Fiatal koromban sok ember volt akire felnéztem, s mára mindannyiuknak szürke élete lett."

Szóval ne félj, nem rossz ha nem vagy menő. Ha meg azt hiszed hogy attól leszel menő hogy minden fiúval flörtölsz (fiú vagyok) akkor az régenrossz. Várd a szerelmet, keress kifejezési módot a hangulatodnak, fejleszd a kreativitásod és barátkozz olyanokkal akik mellett önmagad lehetsz.

Ez csak jótanács...


Kézcsók!

2008. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ne parázz rajta, ha nem vagy népszerű. Sok embert láttam már, aki népszerű volt a suliban, mégsem vitte semmire a felnőtt életben.
2008. máj. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj, én is egy 14 éves csaj vagyok... elég népszerűnek tartom magam, először is válasszd ki azt a tulajdonságod (/tulajdonságaid), ami szerinted a legjobb (pl.: nálam a közvetlenség és a humor) és azzal (/azokkal) foglalkozz, azokat a tulajdonságaidat fejleszd. Aztán ugye a bátorság, ha pl.: a(z) (le)oltásadról akarsz híres lenni akkor kell beléd annyi bátorság, hogy a suli legmenőbb csaját lek*rvázd, hogy megmondd a legmenőbb pasiknak hogy nyálasképű taplók, meg ilyenek. És ami minden esetben fontos, hogy mindig tarsd magad a véleményedhez, ne gondolj egy adott témáról minden nap mást. Ha valami még kell, vagy vmi nem megy akkor nyugodtan írj a kerozin01@gmail.com e-milemre;) sok sikert!!!
2008. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Miért akarsz más lenni? Szeressenek olyannak amilyen vagy, vagy basszák meg. Ennyi!

Faszomnak kell mindig olyannak lenni mint a másik. Legyél egyéniség. Ha különc vagy az vagy. Majd 10 év múlva rájössz.

2010. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ebben a kérdésben már több helyre is írtam választ.

És mindenhol leírtam hogy ha valakit pl nem nagyon vesznek észre.. és nem nagyon mer kapcsolatot létesíteni a többi emberkével, akkor annak bizony EGYENLŐRE nem sok esélye van arra hogy igazán népszerű legyen. Ehhez tulajdonképpen személyiség fejlődésre van szükség.. a félelme legyőzése.. ezek az első lépések :) mert ha nem tudsz úgy beszélni egy tök idegen fiúval mint pl a saját anyáddal akkor már esélytelen :D ezt kell elérni először is aztán a szokásos okosság, hogy pl érdeklődj a másik emberről, mit szeret... beszélj az őt érdeklő dolgokról... legyél mindig vidám jól ápolt, optimista :)

első lépésben ajánlom Csernus Imre - A Nő. c könyvet :D

ha ennyi idősen fel is fogod majd a dolgokat és teszel is magadért, akkor bizony több mint népszerű leszel :)

2011. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!