Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, ha ilyen félelmem...

Normális, ha ilyen félelmem van, mikor az utcákon sétálok?

Figyelt kérdés

Eléggé jól nézek ki (nem egóból mondom) 170 cm vagyok, 52 kg, kicsit göndör lapockáig érő barna hajam van, és zöld szemem.

Nem merek nagyon "feltűnően" öltözködni, vagyis ritkán hordok színes dolgokat, valamint a kivágott, valami érdekességet hordozó többi ruhadarabomat, ugyanis turkálókból nem holmi tömegcuccot szedek össze. :) Lényeg a lényegében, hogy az nem zavar, hogy megbámulnak, csak legalább egy értelmes helyes pasi tenné, nem pedig a nagymenők vagy a cigány emberek. Rettentően zavar engem, főleg mikor múltkor beszólt nekem egy 60 év körüli cigány vén f*sz, hogy nyalnálak. Nem tudtam, hogy most sírjak-e vagy nevessek.. Már amiatt se merek nagyon kimozdulni, nehogy elraboljanak. Persze ha valaki mellettem van, akkor minden aggodalmam tovaszáll, de sajnos kevés barátom van és ők sem érnek rám, a családommal meg kéthetente egyszer, ha eltudunk menni valahova.

Tényleg én vagyok a zakkant, vagy csak egyre több hülye férfinak nem nevezhető izé van?


2012. aug. 6. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó kérdésedre a válaszom igen.
2012. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint a jó nőket csak a nagyon gáz arcok szólják meg efélékkel.Főleg cigók,a páwa félék inkább leszarnak nehogy jobbank hidd magad.
2012. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is félek mostanában attól,hogy elrabolnak és elvisznek prostinak,persze van mitől is,mostanában egyre gyakrabban történik meg ez,sajnos :(

16l

2012. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!