Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szívesen hallgatnátok...

Ti szívesen hallgatnátok Evanescence számot esküvőn?

Figyelt kérdés
Ha igen,melyiket?

2012. aug. 6. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen!! Úristen, micsoda egyedi ötlet végre valaki!:D Nem tudom, mind nagyon jó, talán a My Immortal. :))
2012. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!!! Én is erre gondoltam. Egyébként én lennék az aki énekelni akarja!!!! :)
2012. aug. 6. 21:13
 3/7 anonim válasza:
Imádom az Evanescence-t,viszont úgy gondolom, nem épp esküvöre való a zenéjük többsége, a szövege miatt. Ha dallamban gondolkozol,akkor tenyleg jó a My immortal, de a Good enough is, viszont annak nagyon depressziós a szövege(szerintem), nem ajánlanám. Talán a Listen to the rainnak nem vészes a szövege, de nem tudom biztosra, mert rég hallottam. A Bring me to life se nem annyira vészes, de pl. a Tourniquet-et vagy a Thoughtlesst egyáltalán nem ajánlanám.
2013. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

1.: mi a fene az egyedi a divatrockon???


Kérdező: nem, nem hallgatnám szívesen. Ha már rock, akkor valami klasszikus, jelentősséggel rendelkező banda, szám, nem pedig egy kis p!csa műgót vinnyogása.

2013. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Divatrock... te se vagy normális :D
2013. máj. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert szerinted mi? :)


Hány éves vagy, 13? Mert elárulom, ennek az együttesnek az égvilágon semmi köze a normál rockhoz vagy a minőségi zenéhez.


Azt meg remélem nem akarod bemesélni nekem, hogy metál...:D

2013. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Normál rock? Mégis mit takar nálad a normál rock?


Ahogy látom elég szubjektíven állsz hozzá mindenhez és még fogalomzavarod is van, így végül is értelmetlen választ adnod nekem, de úgyis megfogod tenni.

2013. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!