Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan gáz-riasztó...

Tudtok olyan gáz-riasztó PISZTOLY-t ami nem akad el?

Figyelt kérdés
Szóval mondjatok olyan gázfegyvereket ami pisztoly szóval nem revolver és nem akad el és jó is, önvédelemre szándékozom használni revolverek nem tetszenek és nem is érdekel hogy az a legjobb önvédelemre mert tudom de biztos akad azért pár pisztoly is ami nem gagyi :)

2012. aug. 7. 16:19
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
100%

a zoraki 914/914A elég megbízhatóan működik,umarex tölténnyel.

de nincs garancia hogy nem akad el.

előbb utóbb úgy is elakad és nem feltétlen a fegyver hibájából,elég egy gyengébb,hibás töltény és máris elakad.

2012. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Napkiraly ***** válasza:
Sajnos a revolver a jó,nekem keserű magnum defender lóg az oldalamon hétköznapokon
2012. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és éngem is a Zoraki M 914 es fogott meg mivel török de és nem drága + nagyon kicsi az esélye hogy elakad és ha el is akad akkor töltény hibájából de annak is csekély az esélye,amúgy revolver nem tetszik elvégre ha lehet egy pisztoly csőre töltve hordani és van biztonsági állása akkor szinte olyan mitn egy revolver nem? csak meghúzod az elsütőbillentyűt és kész,amúgy a revolver ilyen cowboyos nekem valahogy nem jön be de ha a boltban nem lesz ilyen akkor egy revolvert veszek :)
2012. aug. 8. 06:56
 4/11 dirtboy ***** válasza:

a revolver nem azért előny mert DA elsütési mód van hanem azért mert ha valamelyik töltény be sz ar akkor ott csak meghúzod az elsütőbillentyűt és máris tovább fordul a dob és lőheted a következőt.

egy öntöltőnél ha nem működik az egyik akkor ott hiába húzod meg megint az elsütőbillentyűt ugyanarra a selejt töltényre fog rácsapni az ütőszeg nem másikra és valószínű ugyan úgy nem fog elsülni másodszorra sem.

tehát elakadtál,a támadó közeledik feléd te meg csak szerencsétlenkedhetsz vele.

egy út van ha hozzá vágod a pisztolyt,hiába spiáter sz ar anyag de nagyot üt aztán meg futás.

igaz nem nagyon éri meg eldobni mert azért annyira nem olcsó.

2012. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen de egy jó minőségű tölténynél elég kicsi az esélye hogy másodszorra is szar a töltény és nem lövi el,amúgy igaad van mert meghúzod és jön a kövektező a revolvernél
2012. aug. 8. 18:05
 6/11 A kérdező kommentje:
jah még valami nyílván ha közeledik valaki felém késsel nem ott állok és a fegyverrel szarakodok mint sok teszt videóban mert hülyeség inkább hátrább futok vagy hátrább lépek 1-2 métert és addig kiveszem a tokkbol és lövök is rá ha még közelebb jön,és ha el is akad akkor is van még időm
2012. aug. 8. 18:07
 7/11 dirtboy ***** válasza:

tévedsz,nincs időd.

egy gázpisztoly hatótávolsága 4 méter kb.nem több,és ez is tökéletes környezetben azaz szélcsendben.

még előkapod a fegyvert több mint 1 másodperc.

a támadó pedig egy pillanat alatt már ott is lesz,nem lesz semmi időd reagálni ha nem sült el a töltény.

az meg hogy egy hibás töltény másodszorra elsüljön csoda kell.

ha hibás egy töltény egyáltalán nem biztos hogy egyáltalán el fog sülni még akkor sem ha 100x katintasz rá.

egyébként elég ha csak kisebbet pukkan,kevesebb benne az anyag mert már akkor sem működik majd a fegyver mert nem fogja tudni kivetni a hüvelyt csak akkor ha teljesen hátra megy a szán.


egyébként most nem veled akarok kötekedni nem azért írom ezeket.

nekem is egy 914A van, igaz én nem nagyon hordom magammal de ezekkel számolj ha önvédelemre akarsz gázfegyvert venni.

2012. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Napkiraly ***** válasza:
az általam mondott típus gumilövedékes. Egyébként a revolver azért jó,mert nem hagy maga után töltényhüvelyt
2012. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát ha ott ürited ki akkor revolvernél is lesz hüvely :D


amúgy én úgy értettem hogy mikor támad akkor lépek hátra annyi idő alatt pedig simán előveszem és kész

2012. aug. 8. 21:38
 10/11 Napkiraly ***** válasza:
hülye leszek ott ürítgetni
2012. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!