Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a kpop-ot és...

Ti szeretitek a kpop-ot és Koreát? Szerintetek milyen a koreai nyelv? Mi a véleményetek a koreaikról?

Figyelt kérdés
Én Korea és kpop fan vagyok. Aki szereti Koreát és a kpop-ot azzal szívesen barátkozok!Legfőkébb lányokkal(De nem ezzel akarok párt találni magamnak!És ne értsd félre!) 13/L

2012. aug. 7. 17:23
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
68%
ja előző vagyok és 16/L =)
2013. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
89%

1. Kérdésed: Igen mind2

2. Kérdésed: Nagyon nehéz, de eldöntöttem most már (többszöri neki futásra),hogy ha törik- ha szakad megtanulom... csak nem tudom, hogy álljak neki. XD

3. Kérdésed: Imádom őket.


Meg volt pár olyan korszakom (pár hetes),hogy húú Kína fan wook, aztán Japán fan woltam, de végül is rátaláltam Dél-Koreámra.

Azóta Bigbang & 2NE1 & SHINee Fan vagyok, de Boyfriend -től, U-Kiss -től és Suju -tól is meghallgatok egy pár számot. Csak sajnos nincs olyan sok K-Pop -os ismerősöm.

Így szívesen barátkozok NORMÁLIS K-Pop őrültel. :D

Sorry, imádok dumálni!

2013. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
89%

Előző vook,

Bocsi lefelejtettem:

13/L

2013. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Szia!! Én imáádom imádom a koreai nyelvet a k-popot vagyis egész koreát. fenekestül felfordította a céljaimat. Miot nekem is célom hogy kijussak koreába megtanuljam a nyelvet stb.. Shzeretnélek megismerni. Az email címem dori410@freemail.hu és a skype nevem cicamica259
2013. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
93%
Én is imádom a kpop-ot!! *.* Kb egy 1éve volt hogy elösször láttam egy kpop csapat videóját..(Fiú banda) Egy kis idő elteltével ismerkedtem is a bandával, és megláttam hogy pontosan azon a napon jött létre a banda mikor megszülettem!! Ezitán nem csak a kpop-al kezdtem foglalkozni, hanem Koreával, majd Ázsiával.. És most már ott tartok hogy a Koreai nyelvet sajátítom el. Ja meg persze! Most sokan hülyének néznek emiatt de van egy oldal ahol be kell ütni a születésindátomunkat és kiadja hogy kik voltunk előző életünkben.. Én Koreában születtem. Imádom Koreát, mert egy nagyon változatos, és fejlődő nemzet. Nagyon érdekes a kultúrájuk, hagyományaik. Pont ezért a kpop is egy nagyszerű dolog! Engem kitartásra és szorgalomra nevelt, hisz csodálatos hogy mit el nem tudnak érni ezek az emberek. És vannak olyan emberek akik mindebbe kicsit sem gondolnak bele, és 1. ránézésre lehurrognak egy Ázsiai embert, a ``csíkszemük`` miatt. Ez szerintem minden szempontból szánalmas.. Örökké imádni fogom Koreát! <3 <3 <3 (Bocsánat ha ismételtem pár válaszadót, de nem olvastam el az előző embereket.)
2014. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!