Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a kpop-ot és...

Ti szeretitek a kpop-ot és Koreát? Szerintetek milyen a koreai nyelv? Mi a véleményetek a koreaikról?

Figyelt kérdés
Én Korea és kpop fan vagyok. Aki szereti Koreát és a kpop-ot azzal szívesen barátkozok!Legfőkébb lányokkal(De nem ezzel akarok párt találni magamnak!És ne értsd félre!) 13/L

2012. aug. 7. 17:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Nagyon szeretem mindkettőt. A nyelv szintén nagyon tetszik. Bár inkább a kpop-os fiúbandákat szeretem, lánybandából keveset,de a lényegen nem változtat.

L/21 :DD

2012. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%

én is nagyon nagyon szeretem *o* ugy mint az előző válaszadó, én is főleg fiúbandákat szeretek :P de a lánybandákat is meghallgatom, és van két banda amit kifejezetten birok. koreába meg nagy kiszeretnék jutni!!! érdekel a kultúra meg minden :)

L/14

2012. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 B2kgirl válasza:
100%

Én is nagyon szeretem Koreát és a kpop-ot, és szintén főleg fiúbandákat hallgatok, lányok közül inkább csak 2NE1 és T-ara:)

18/L

2012. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

K-pop: abszolút! :D Fiúbandákat hallgatok úgy többségében, meg koreai rádiót.

A koreai nyelv: én SS501 miatt elkezdtem megtanulni. :D

A vélemény pedig: elég sokat tudok róluk - és mégis szinte semmit. Ha pontosítod az erre feltett kérdésed, akkor bővebbet tudok mondani. :D


20/L

2012. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
Először a K-pop keltette fel az érdeklődésem Korea iránt most pedig már Koreai szakos vagyok az egyetemen:) Nem ismerek sok koreait, de a tanárom nagyon egy elbűvölő nő:) Meglepődtem mennyire aranyos. Követelni követel, meg látszik, hogy más környezetből jön, mások a szokásai. De sztem nagyon közvetlen. Több csoport társamnak pedig koreai barátja van:D
2012. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem,a Kpop-ot, és Koreát egyenesen IMÁDOM,és a koreai nyelvet is tanulom <3 Szerintem nem nehéz, viszont mégsem állíthatom, hogy könnyű.Azok, akik ott élnek,szerintem rendesek.A fiú, és a lány bandákat egyaránt szeretem, és azokat is, akik egyedül énekelnek...Remélem,hogy Korea nem áll meg a fejlődésben,és továbbra is a csúcson marad...Ha így lesz,Akkor IRÁÁNY KOREAA! <3
2012. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt IMÁDOM! Évek óta.Barátnőim meg emiatt lenéznek...Ízlések és pofonok :P kpop még mindig SOKKAL jobb mint Fluor...
2012. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
14/L utolsó voltam
2012. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%

imádom a kpopot! ^^ én mindent hallgatok, de mostanába azt vettem észre, hogy többségbe vannak a csaj csapatok/előadók az iPodomon xD

Korea meg egyszerűen lenyűgöz:) és maga a nyelv is nagyon tetszik. Koreait meg csak egyet ismerek őt se annyira közelről de amennyit beszéltem vele nagyon jófejnek tűnik:)


16/L

2012. aug. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
Imádom a K-popot és koreát is, a nyelvet majd szeretném megtanulni. 20 éves koromra azt tervezem kiköltözök oda :D 14/L
2012. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!