Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most kezdem a középiskolát és...

Most kezdem a középiskolát és nem tudom milyen táskát, tolltartó és tornazsákot? (vegyek)

Figyelt kérdés
segítsetek.lécci képeket linkeljetek.

2012. aug. 7. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is most kezdem.:)Én a tolltartómat és a tesizsákomat nem cserélem le(tolltartóm egyszerű rózsaszín,a zsákom sötétkék heavy tools-os),táskát viszont veszek.Oldaltáskát szeretnék,de még konkrétan nem tudom,h milyet.:D Kettőt mondjuk már láttam ami tetszett.

[link]

[link] (színek és méreteknél a 3.)

Arra is gondoltam,h veszek 1 egyszerű fekete v szürke oldaltáskát és kitűzőkkel kidekorálom.Igazából ez a táskadolog attól is függ,h mennyi könyvünk lesz,mert ha sok akkor lehet,h egy hátizsák jobb lenne,csak eddig hátizsákom volt és most beleszerettem az oldalba.Majd írj,ha döntöttél.:D

2012. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.okés. de am nem bunkóságból ezt minek külted? [link]
2012. aug. 8. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:

hopsz,rosszat linkeltem,bocsi:

[link]

biztos félrenyomtam.

2012. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
semmi :)
2012. aug. 8. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
én is most kezdtem táskát ilyet: [link] tolltartót: [link] 15/f :DD
2012. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vok én ilyeneket vettem :DD
2012. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!