Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt szeretnem megkerdezni,...

Azt szeretnem megkerdezni, van-e olyan, aki a tapasztalatat megosztana velem, hogy milyen volt hazaterni Magyarorszagra hosszabb kulfoldi tartozkodsa utan? Pozitiv negativ dolgok egyarant!

Figyelt kérdés
Szoval 4eve elek kulfoldon e slassan el fog jonni az ideje,hogy hazaterjek. Csak kicsit tartok tole,hogy nem lesz egyszeru visszaszoknom s csupan kivancsi lennek ,hogy nektek ez hogyan sikerult,koszonom!

2012. aug. 7. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, merrefelé vagy külföldön? Ez csupán kíváncsiság. :)


Nézd, ne számíts a világ végére (egyébként se), mert nem olyan rossz a helyzet. Ami viszont nagyon fontos, hogy ne az emberek, a környezet érdekeljen ilyen szinten, hanem az, hogy te vissza tudj jönni épségben, rendben, minden csomaggal, stb... az ember pedig úgyis alkalmazkodik, főleg ha már előzőleg élt x helyen.


Mindent meg fogsz tudni szokni, ugyanúgy ahogy kint is.

Szerintem a pozitív és negatív dolgokat napestig lehetne sorolni (sajnos inkább utóbbit, de na... nem húzom le a dolgokat), szóval én ezért is nem írtam konkrétakat.

Két-három nap alatt majd realizálódik neked is, hogy itt vagy, és nem külföldön. Ez nem feltétlenül rossz értelemben. Ráadásul nekem volt olyan, hogy már hiányzott pár magyar dolog. Akár csak az elborult mentalitás is, már az is. Bármi.

Fel a fejjel, vannak még itthon normális emberek és dolgok, elvétve, de vannak! :)

2012. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kosoznoom szepen! Egyebkent Angliaban vagyok,akarcsak sokan masok. Tudom mi az ,amit otthon nem vesznek eszre az emberek,hisz innen latszik igazan.Ami megnehezitheti majd adolgokat,az a magyar "panassz aradat"lesz. :) Azert koszi megegyszer!
2012. aug. 8. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!