Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó gólyatábor...

Tudnátok mondani jó gólyatáboros szivatásokat?

Figyelt kérdés
Ugyanis most én is szervező leszek egy gólyatáborban, ezért minél több feladatot kell kitalálnunk. Tudtok nekem jó szivatásokat mondani, amik nem túl durvák(9. esek a gólyák), mégis nagyon jók?

#gólyatáboros-szivatások
2012. aug. 7. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell egyáltalán törvényszerűen megszívatni az elsősöket?
2012. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
bajuszrajzolas este amig alszik, fogkrem kilincsen, noi parmummel fiut jol befujni... vagy nyilvanos szivatasra gondoltal?
2012. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából bármilyen szivatás jöhet...
2012. aug. 8. 16:02
 4/6 anonim válasza:
Nekünk gimibe a "legdurvább" szivatás az volt, hogy fiúk hasáról kellett tejszínhabot nyalni. De igazából ezt is mindenki tudta előre. Volt olyan is, hogy egymás mellé lefeküdtünk sorba, minden osztály és egymásnak kellett adogatni egy pénzérmét, ami a hasunkon volt. Úgy kellett átadni, hogy ráfordultál a másik emberre, amelyik osztály gyorsabban végzett az nyert. Igazából én másra nem is nagyon emlékszek... volt még reggeli torna de azt inkább poénnak fogtuk fel.
2012. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon durvát akarsz, akkor: Tele itatni lefekvés előtt valakit vízzel, vagy akármivel igazából, aztán hagyni aludni. De még előtte, ajtót kiakasztani, úgy, hogy csak a "nyelve" tartsa. Ilyenkor mindig behugyoznak úgy befosnak! :D
2012. aug. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Például: Pekopogni az ajtojukon és amikor kinyitják le spricelitek az embert!
2014. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!