Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi Tapsi Hapsi film, ismeri...

Régi Tapsi Hapsi film, ismeri valaki a címét?

Figyelt kérdés
Nagyon régen még gyerekként láttam, nem csak Tapsi szerepelt benne hanem a prérifarkas a gyalogkakukk meg a többiek is, és a végén Tapsi felrobbantotta az űrlény bolygóját. Nagyon szerettem ezt a filmet de csak VHSen volt meg ami mára tönkrement, és azóta sehol se találom. A filmben Tapsi egyszer mondta hogy "taknyos nyúl?! álmomban se jöjjön elő". És Szilveszter is szerepelt benne, ha jól emlékszem akkor csecsemőnek öltözött, mert beakart jutni egy házba. Remélem hogy ezzel segítettem és valakinek eszébe jut a címe, vagy hogy hol lehet megnézni :)
2012. aug. 7. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az 1001 nyúl meséje?
2012. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez :) Még az is rémlik hogy az elején Tapsi mesél a csillagokról "csendes volt az űr, egészen addig míg jött a nagy buum és utána még több kis buum és a kis buumoknak a mégkissebb buumja is és így tovább egészen addig amíg ki nem fejlődött az ember" nem pontos idézet kb 11 évesen láttam utoljára most meg 21 vagyok, de a lényege ez, így kezdőfött a rajzfilm.
2012. aug. 8. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ez az!!!! :D Magyarul nincs fent valahol? :)
2012. aug. 18. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!