Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Élhetek-e a vásárlástól való...

Élhetek-e a vásárlástól való elállás jogával akkor, ha egy terméket ugyan több, mint 8 napja vásároltam, de az állandó meghibásodásai miatt nem volt összesen 8 napig nálam, hogy kipróbálhassam?

Figyelt kérdés

Amikor átvettem a készüléket már aznap valamilyen hibája előjött. Mivel az eladó azt mondta, nincs már olyan, hogy három napon belül ki kell cserélni, ezért visszaküldtem neki és ő "megjavítva" visszaküldte. De minden "megjavítás" után előjött egy újabb hiba. És már negyedszerre is hibás és még most is rossz.

Ezért döntöttem úgy, hogy most már ebből elég és vagy cserélje ki, vagy adja vissza a pénzt.

Van-e erre jogilag lehetőségem?



2012. aug. 8. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs, mert ők "megjavították "

cserére lehet még max, de tedd hozzá, hogy ha nem teszi meg, felkresed fogy.véd. seket, és ne csak mondd, tedd is meg, ha nem tesznek semmit.

2012. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen van. A javítás után mindig újra indul a nyolc nap.
2012. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ahhoz, aki azt írta, hogy újraindul a 8 nap:


Azt szeretném kérdezni, hogy ezt pontosan tudod, mert ismered a jogszabályi hátteret vagy van csak "sejted", "így gondolod logikusnak"?


Nem kekeckedek, tényleg érdekel a válasz, mert nagyon fontos lenne!


Köszönöm előre is!

2012. aug. 8. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!