Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ciki hogy még 13...

Tényleg ciki hogy még 13 évesen szeretem a barbiekat öltöztetni?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember szerint ez ciki és 10 felett már senki sem barbiezik. Tényleg ilyen ciki lenne ez??13/L

2012. aug. 8. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,nemciki.
2012. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem, még mindig jobb, mintha kacsaszájjal pózolnál a tükör előtt.
2012. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem,13 évesen még én is barbiztam,páran cikiztek érte,de nem érdekelt.Élvezd ki a gyerekkorod ameddig csak tudod.
2012. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ~Alina22_* válasza:
Nem az. Sokkal jobb, mintha cigizni járkálnál napi szinten a 'haverokkal', ahogy azt ma már sok hülye tini is teszi.
2012. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 delusion ***** válasza:

Amikor a "csúnya felnőttek" azt mondják, hogy a fiatal 11-14 éves tinilányoknak inkább barbizniuk kellene bulizás, cigizés, narkó etc. helyett, akkor azt komolyan gondolják.


Nincs benne semmi rossz. De ha még lenne is - ne foglalkozz vele, ha te élvezed, akkor csináld csak...

2012. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Másfelől felnőttek is csinálják. :) Keress rá a neten!


Vannak kifejezetten gyűjtők, akik a különleges Barbie babákat szedik össze, öltöztetik, beállítják, fényképezik. Vannak Barbie-hoz hasonló, kicsit keletiesebb dollok is, például cserélhető szemmel... keress csak rá! Nem is ritka hobbi. :) És egyik-másik baba tényleg nagyon szép. Az áruk meg a csillagos égig megy! Ez már nem gyerekjáték!

2012. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!