Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Ez már...

Mit gondoltok erről? Ez már szánalmas?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, nagy rajongója, úgymond 'fangirl'-je vagyok az egyik színésznek, talán azt is lehetne mondani, hogy belezúgtam. Szóval, a lényeg az, hogy kitaláltam magamnak egy "álomvilágot", amiben összejövök vele, és hogy ő a pasim. És szeretek ebből jelenetekre gondolni ha mondjuk egyedül vagyok, elalvás előtt... Nagyon szánalmas ez? Lehet, hogy már kéne nekem egy pasi? Mert már 15 éves vagyok, és még nem volt egy sem. Tudom, ez tök normális, de az összes barátnőmnek szinte már volt... Szóval, nagyon szánalmas?

2012. aug. 5. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Hát, nem igazán normális a mai világban, hogy 15 évesen nem volt még barátod. Amúgy szerintem nem szánalmas, mindenki arról fantáziál elalvás előtt, amiről akar.
2012. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki szokott fantáziálni, nincs ezzel semmi baj. Nem szánalmas, csak ne menjenek ezek a fantáziálások a rendes kapcsolataid rovására.
2012. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi évesen még nem gáz, majd kinövöd.
2012. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Én 16/L vagyok, és szerintem semmiképp se gáz, hogy nem volt még pasid!(Nekem sem volt. Lehetett volna, de úgy éreztem nem az "igazi".)Csak a mai világban legtöbben azt mondják "gáz". Pedig szerintem az a szánalmas, ha valaki már 13-14 évesen elveszti a szüzességét. Na AZ gáz! Egyébként én is volt, hogy fantáziáltam ilyenről, csak én nem színészről, hanem énekesről....:D De bár ez olyan 12-13 éves koromban volt kb. Amúgy én már rájöttem arra, hogy ez azért volt, mert hiányzott az a szeretet. Én pl a mai napig fantáziálgatok, csak most már nem sztárokról, hanem a környezetemben lévő emberek közül vagy elképzelek valakit(főként esténként vagy ha épp egyedül vagyok). De csak azért, mert hiányzik a szeretet. (És persze nem szülőktől,családtól vagy barátnőktől.)

De a lényeg az, hogy nem vagy szánalmas és el fog múlni ez az álmodozás. Főleg, ha lesz valakid szerintem. De attól még nem kell görcsösen akarni valakit. Majd ha eljön az ideje, akkor eljön!! És szerintem azért meg végképp ne keress pasit, mert a barátnőidnek már volt....:)

2012. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Az első válaszoló vagy hülye, vagy egy totálisan kiégett 12 éves gyerek.


Kedves kérdező!

Egyáltalán nem gáz, hogy még nem volt barátod.

Bakker 15 éves vagy, jobb esetben még minimum 4x - 5x ennyit élsz!

Nem maradsz le semmiről!


Az álmodozás teljesen normális, mindenkinek volt ilyen korszaka.

Csak a vágyaidat erősíted fel és kicsit tulzásokba esel.

De nyugi, amint megismersz egy kedves fiút, azonnal tompulnak a képzelgéseid.

De soha ne engedj a vágyaidból, keress olyat aki teljesíti őket!

viszont még.fiatal vagy, ráérsz!

2012. aug. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,én is 15 vagyok , nem volt még pasi és én is szoktam ilyenekről álmodozni.:DD
2012. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos én vagyok a hülye, de szerintem inkább Te nem nézed meg jobban a mai fiatalságot. Igen is sajnos már gáznak számít manapság. Lehet, hogy neked huszon vagy harmincvalahány éves fejjel nem számít annak, a fiatalság körében viszont már egyre inkább. Én magasról teszek arra, kinek mikor van/lesz, nem engem kell szidalmazni ember...
2012. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bakker mint ha én írtam volna ki ezt a kérdést :O én is nagy rajongója vagyok egy színésznek, és elképzeltem magamnak ugyanezt az álomvilágot :D nekem is ő a pasim és imádok ezen fantáziálni.. és én is 15 vagyok és még nem volt pasim .. vedd ezt példának, az én barátnőimnek is volt már mindnek pasija.. egy kalapban járunk magyarul..
2012. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lora1328 válasza:
Nem. Én is szoktam ezt csinálni.
2012. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!