Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek egy állásin...

Hogyan viselkedjek egy állásinterjú során?

Figyelt kérdés
Jövő héten állásinterjúra megyek a Boschba.Hogyan öltözzek fel?Mármint ,,ünnepélyes" vagy inkább farmer-blúz kombó?Általában bőbeszédű vagyok,de van egy rossz tulajdonságom: amikor fontosabb emberek előtt vagyok,szinte eláll a szavam és össze-vissza makogok,néha megakadok a mondandómban,elfelejtem mit is szerettem volna közölni,elvörösödök,és remegek.Annyira ciki.Amikor behívnak fogjak kezet mindenkivel,és mutatkozzak be?Előtte a cég történetét is tanulmányozzam át?AZt is kérdezhetik?És még mikre számíthatok...amikor mondják,hogy beszéljek magamról,milyen legfontosabb tudnivalókat szedjek össze az életemről?Iskola,gyakorlat,előző munkahely?Vagy valami egyéb?A hirtelen jött kérdésektől félek...Valaki meséljen már nekem,mert be vagyok parázva! 21/L

2012. aug. 8. 21:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ha megkérdezik,hogy miért pont az ő cégüket választottam?Milyen ,,diplomatikus" választ adhatnék?
2012. aug. 8. 21:39
 2/4 anonim válasza:

szia, a laza stílust multinál nem szeretik. szóval ünnepélyesebb legyen a megjelenés.

miért szeretnél náluk dolgozni? Mert fasza, innovatív a munkahely, ahol sokféle területen is kipróbálhatod magad és az egyetemen tanultakat, ...

a cég történetét nem fontos, inkább a jelent: mivel foglalkozik, milyen területeken van ott, magyarországon merre vannak üzemei, stb...

a hirtelen kérdésekre is ésszerű választ próbálj adni.

lehet kisebb túlzásba is esni, de hazudozni nem érdemes.

sok sikert!

2012. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmm...köszönöm.Igazából nem egyetemre jártam,hanem érettségim és szakmám van,és ,,csak" egyszerű operátornak,esetleg gépmesternek megyek.Most nem mondthatom azt,hogy tezsik mennyire modern cég,és viszonylag jó a fizetés is,legalábbis a környékbeli cégeket nézve...és itt van előrelépési lehetőség is.
2012. aug. 8. 22:21
 4/4 anonim válasza:

Szia!


termeszetesen a mostani helyzetbol keszulj fel...es ha operatornak mesz akkor oda ugy is az ugyesseg szamit...gondolom lesznek tesztek is.

Egyebkent meg elhivatottsagot kell mutatnod es hogy mennyire erdekel ez a szakma es stb stb.

Talpraesettnek kell mutatkoznod es nem pedig felenknek, ez nagyon fontos.

Ne sablonos dolgokat mondj hanem valami erdeklodes felkeltot.

2012. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!