Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi motiválja önt?

Mi motiválja önt?

Figyelt kérdés
eladói munkakörbe jelentkeztem és sokáig gondolkodtam mi a helyes válasz...hátha tud valaki valami okosat hozzátenni:)

#munka #állásinterjú #mi motiválja önt?
2012. júl. 10. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

erre nics helyes válasz, csak sóder, amit elvárnak

hiszen azt nemírhatja be az ember, hogy azért, mert kell a lóvé, és semmi mást nem találtam


hülye duma kell (amit senki se hisz el, se aki írja, se aki el fogja olvasni): szeretek emberekkel foglalkozni, érdekel az x termék, szolgáltatás stb.


persze tisztelet a kivételnek, ha valaki mindig is erről az állásról álmodott....de akkor nem kérdezné meg egy netes oldalon

2012. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én valóban szeretek emberekkel foglalkozni,ez amit bele is fogalmaztam,és ezen az elven haladok tovább,csak még egy kis plussz kellene hozzá...:)de köszi
2012. júl. 10. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:

na akkor: szeretnék fejlődni, és ez a munkakör ígéretesnek tűnik; előrelépni, tanulni, munkámban a maximumot nyújtani, egy jó csapatban dolgozni, a közösséget formálni, erősíteni, az üzlet jó hírét emelni, elégedett vásárlókat viszont látni mint törzsvevő...blablabla...

fúj, már rosszul is vagyok :D

2012. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

sziasztok!


utalatos kerdes...en IT-s vagyok...legutobb egy angol allasinterjun, miutan kifejtettem, hogy a hobbim-hoz is kapcsolodik az IT es meg rengeteg dolgot, akkor megkerdezte mi motival...hiaba volt soder es stb mindig visszatert ugyanoda es kekeckedett, hogy, dehat mi a motivacio abban hogy en gepeket javitok, szervizelek, vagy uzemeltetek (akarmit mondtam) mit csinalok vele :)

szoval embere valogatja...persze ide vmi szepet akarnak hallani...de en rohadt csunyan is tudnek fogalmazni...

mi motival? az basszuskulcs, hogy megelhessek...hogy ne az legyen hogy az ehenhalashoz sok legyen de a megelheteshez meg keves...es hasonlook

2012. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen...köszönöm a válaszokat!sikerült egy frappáns megfogalmazás(szerintem):)a többi már nem rajtam múlik...
2012. júl. 11. 10:31
 6/6 anonim válasza:
szia!megosztanád mi volt erre a "jó"válasz? :) engem is nagyon érdekelne,én is eladói állásra jelentkeztem most.Miket kérdeztek az állásinterjún?Felvettek végül?Köszönöm ha válaszolsz,sokat segitenél!
2012. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!