Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki 4 műszakban...

Van itt olyan, aki 4 műszakban melózik?

Figyelt kérdés
Én eddig csak 3 műszakban voltam,de most új munkahelyem lesz,és nagyon uzgatott vagyok,hogy hogyan fogom bírni,hogy legtöbbször hétvégén is bent leszek,és hogyan tudom beosztani az időmet.Ja és párkapcsolat szempontjából...mivel nem élünk együtt,hogy tudunk majd találkozni.Most hétvégente,de ezek után kétes,mert ő 3 műszakos,én pedig 4-ben nyomom majd.És pont fordítva járunk majd.Persze külön munkahelyen.Aki így jár,tudna mesélni tapasztalatokat?Hogyan oldod meg az időbeosztásodat,fárasztó-e,és úgy általában! :)

2012. aug. 8. 22:25
 1/2 A kérdező kommentje:
*izgatott
2012. aug. 8. 22:26
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek az esetleges hibákért,szóismétlésekért,és a fogalmazásért...nagyon fáradtan írtam.
2012. aug. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!