Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy egy tragikusan elhunyt tininek a barátai, rokonai a facebook profiljára irják ki részvetüket, stb?

Figyelt kérdés
a rövid sztori az, h januarban elütött egy villamos az egyik évfolyamtársamat(14 eves volt), és ez után az osztálytársai testvére, idösebb rokonok a fb-profiljára irtak? (csak ugy jelzem, en vallasos suliba jarok, szoval az emberek többsége nem "páwa", akik a fel eletuket a facebookon töltik.)

2012. aug. 9. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ez így rendben van, hiszen így valamennyire, ha minimálisan is, de legalább kinyilváníthatják amit mondani szeretnének az adott személyhez intézve...


Nekem nem kell bemutatni a helyzetet, van jó pár ismerősöm facebookon, és egytől-egyig ez a helyzet. Bár ne lenne...:(

2012. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rémes, hogy az emberek manapság így fejezik ki a tiszteletüket, hogy FB-n írnak egy kommentet az üzenőfalára... Ha nekem meghalna egy ismerősöm, akkor úgy fejezném ki a tiszteletemet, hogy elmegyek a temetésére és/vagy meglátogatom és virágot viszek a sírjára.

Fogadni mernék, hogy ez ilyenek többsége előtte még csak nem is köszönt neki, temetőben meg meg se látogatja. Egyszerűbb otthonról írni egy rövid üzenetet, amit aztán mindenki lát.


Sokszor sajnálom, hogy az emberek élete ennyire összefonódott ezzel a közösségi oldallal... :/

2012. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Mindenki úgy gyászol ahogy, a céljuk hogy megemlékezzenek róla. Lehet könnyebb nekik, ha kiírják magukból, nehéz az ilyen szörnyű tragédiát feldolgozni, próbáld megérteni őket!
2012. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kint voltak a temetésen...és szerintem minden nap köszöntek neki, mivel osztálytársak voltak.
2012. aug. 9. 11:14
 5/5 anonim válasza:
57%
Szerintem ez képmutatás.Ez olyan mikor egy ismerősöm anyukája halt meg és fb a falára írogatták ki h részvétem. Szerintem ez nem a közösségi oldalra való!!
2012. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!