Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt nem értem, valaki elmagyar...

Ezt nem értem, valaki elmagyarázná? (link)

Figyelt kérdés

[link]


köszönöm :D


2012. aug. 9. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem lehet ebből érteni?Ha valami szépet mondassz egy nőnek,akkor az rögtön elkezd fantáziálni...házasság,gyerekek stb...szóval a nők többet látnak a dolgokból mint kellene...
2012. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a malacka meg a nyuszika története: Malacka megy nyuszikához, hogy kölcsönkérje a porszívót, és közben malacka minden F@szságot kitalál, hogy majd nyuszika nem adja oda a porszívót meg egyebek, és mikor nyuszika ajtót tár, köszön: szia malacka! a malacka meg b@dmeg nyuszika! közben kitalálta, hogy malacka nem adja oda érted?! XD
2012. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antimod ***** válasza:
Egyetértek! Arról szól, hogy egy kijelentésből miket le tud vezetni magának valaki, és azon keresztül képes szemlélni az egész világot.
2012. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaa, már értem, köszönöm a válaszokat :D
2012. aug. 9. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!