Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jön rám ha mozgok...

Miért jön rám ha mozgok mindig a pisilhetnék? Keressek fel egy orvost ezügyben?

Figyelt kérdés

Általános iskolában mindig gyalog mentem az iskolába.

7. osztályban még nem volt ez, de 8-ban az iskolába menet szinte mindig pisilnem kellett, és általában úgy kezdődött a napom, hogy a wc-re megyek.

Nyáron nem igazán figyeltem fel erre.

9. osztályban már nagyon kellemetlen volt, igaz akkor busszal jártam iskolába, így reggel nem kellett wc-znem, de a tesi óra nagyon kemény volt, és közben is úgy éreztem hogy már alig bírom tartani.Sőt, amikor szüneten sétálgattam is néha rámjött, csak úgy.

Most nyáron, elhatároztam, hogy egy kicsit formába hozom magam, de amikor tornászni próbálok, kb. 10 perc mozgás után megint pisilnem kell.

Ez mitől lehet?Eddig azt hittem hogy nem komoly a probléma, de mostmár nagyon elgondolkoztam azon hogy fel kell keresnem egy orvost is talán.

16/L



2012. aug. 9. 14:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!