Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet nagyobb az akaraterőm?

Hogy lehet nagyobb az akaraterőm?

Figyelt kérdés
mert most nincs sok. Nem tudom megállni, hogy ne egyek, pedig nem kéne, így is sokat eszem..meg felesleg is van rajtam, azt se tudom leadni, egyszerűen nincs akaraterőm :( segítsetek..
2012. aug. 9. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz játszani akkor játssz olyan játékokkal amiben könnyen nyersz és így erősebb lesz az akaraterőd vagy sportolj ezt is rendesen és amikor majd a tükör elé állsz akkor elégedett leszel, ha nem akkor ne gondolj a rosszra csak a jóra.
2012. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem akaraterő kérdése.


Informálódj a táplálkozás, alakformálás témakörében.

Ha megfelelő kajákat eszel, és mozogsz hozzá, úgy formálod az alakod, ahogy neked jó (bizonyos határokon belül). És a jó hír, hogy nem szabad éhezned, mert éhezéskor a szervezeted másképp működik.


Lelkesedést pedig úgy tudsz majd összehozni, hogy elképzeled magad a kívánt alkattal, és a pozitív hatásaival. És ha már tudod, mit hogy mozogj, mit hogy egyél, alig várod, hogy végre elkezdhesd.

2012. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket! :)
2012. aug. 10. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!