Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek kitartóbb,...

Hogyan legyek kitartóbb, hogyan legyen nagyobb akaraterőm?

Figyelt kérdés

3-4 kg-ot szeretnék csak leadni, de egyszerűen nem tudom megcsinálni. A kaját csak egy kicsit kéne lecsökkenteni, és minden nap tornázni, de annyira lusta vagyok hogy hihetetlen. Meg ha anya főz valami finomat, nem tudom megállni hogy ne egyek. A kenyérről pedig képtelen vagyok leszokni. Próbálkoztam már különböző(nem drasztikus) diétákkal, próbálkoztam tornával, de minden csak max 5 napig tartott, utána feladtam.

Ti hogy csináljátok? Minden nap mondogatjátok hogy: megcsinálom, megcsinálom.. Vagy mi?:D (lehet hülyén hangzik:D) Hogyan néztek tükörbe? Pozitívan, hogy "nemsokára milyen csinos leszek, már egy kicsi le is ment a hasamból", vagy úgy hogy "hú még mindig de hájas vagyok, még kell fogynom még még még".

Köszi


2010. okt. 5. 18:07
 1/1 anonim válasza:
Ha tényleg csak 3-4 kilót kell fogynod akkor szerencsés vagy. Edd ugyanazt amit eddig, max mondd meg anyádnak hogy főzzön valami diétásabbat. És ha 5 nap után feladod a diétát, kezdd el újra rögtön. Ez működik :) A teát és a KV-t idd cukor nélkül. Járj gyalog vagy biciklivel! Ennyi.
2010. okt. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!