Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan szer, készítmény,...

Van olyan szer, készítmény, amitől jobban tudok figyelni, jobban tudok koncentrálni, jobb lesz a memóriám, és nagyobb lesz az akaraterőm és több energiám lesz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Bilobil (az agy karbantartója:D)?
2010. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen van, koffein a neve. Kávé, RedBull, ilyesmik.

Meg ugye van a speed meg ezek az illegális készítmények, amikről nem tudok nyilatkozni mert nem próbáltam.

2010. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen van, de orvos tanácsát kérd a szedésük előtt! Én érettségi előtt szedtem valamit (nevére nem emlékszem), ami növeli a koncentrációs képességet és serkenti az agyműködést. Képes voltam 17-18 órát fent lenni naponta és nem voltam álmos és órákig figyelni tudtam. Volt, hogy szünet nélkül 6-7 órát is tudtam tanulni, mert nem fáradtam el agyilag. Igaz, mikor véget értek a szóbelik és már nem szedtem, 12 órát aludtam folyamatosan.
2010. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
B1 vitamin.
2010. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
memolife
2010. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat! sajnos a koffeint már megszoktam, de a többinek utánajárok.
2010. szept. 8. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:
ginkgo biloba tea, nekünk egyszer még egyik tanárunk ajánlotta, hogy serkenti az agyműködést (lehet célozni akart valamire). Én kipróbáltam érettségi előtt, tényleg jobban bírtam tanulni. Nagyobb élelmiszerboltokban lehet venni.
2010. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!