Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legtöbb választ...

Melyik a legtöbb választ kapott kérdés a gyakorikérdése.hu-n?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami a Jobbikkal kapcsolatos..
2012. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem humor kategóriában, ezek az "elszámolunk 1000-ig mert miért ne?" típusú kérdések közül valamelyik.
2012. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 delusion ***** válasza:

Én is arra gondolnék, meg amit kiposztolnak a nagyobb magyar humorportálok, "népszerűek" lesznek.


Most például annak a srácnak/lánynak kérdése jut eszembe, aki az idei magyarérettségin gondolom kisurrant, és itt akart az esszéjéhez segítséget kérni. Arra is érkezett egy 8-10-20 oldalnyi komment. Hogy kamu volt vagy sem, azt nem tudom, de így volt.

2012. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A játékos kérdéseket törölni szokták, mert értelmetlen válaszok vannak benne (egy szám, egy szó, stb...).


Emiatt nehéz visszakeresni hogy melyik a leghosszabb, mert ami nem komoly azt nem hagyják fent sokáig.


Jelenleg ez lehet, mert még most is írnak hozzá rendszeresen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

2012. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Én eddig ennél több válaszosat nem láttam... lehet hogy van, de ez volt a max amivel találkoztam :)

2013. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!