Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanulás szinte hibátlanra?

Tanulás szinte hibátlanra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék később orvos lenni és ezért mindent hajlandó vagyok megtenni. Elkezdtem gondolkozni hogy van 3 évem még.

És ha lényegébe "beleásnám" magamat a tantárgyakba ami: irodalom,nyelvtan,történelem,nyelv,kémia,biológia.

Három év alatt meglehetne úgy tanulnom hogy szinte hibátlanra tudjak érettségizni?

Ha a képességeimet nézve 5-s tanuló vagyok


Összegezve:

a, Kivitelezhető ez??

b, Mi a véleményetek erről?

c, Hogy kezdjek neki?(honnan érdemes megtanulnom.)



2012. aug. 11. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Sokaknak sikerült, én is biológia szakos gimnáziumba jártam. Ha jók a képességeid is sok lemondással jár, mert mindennap készülnöd kell másnapra, nem fogsz tudni annyit eljárkálni a barátaiddal.

Nem kell különösen nekikezdened, csak tanulj rendszeresen, hidd el az iskolában minden anyagot leadnak.

Biológia, kémia specializációra van lehetőséged?

2012. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sidel ***** válasza:
100%
Fakultációt mindenképp vegyél fel. A kémiára és biológiára nagyon készülj fel, mert azok azok, amik több pontot érnek majd a felvételinél. Szerezz be hozzá érettségire felkészítő könyveket és mindennap foglalkozz legalább 1 órát velük. Persze a többi tantárgyat sem szabad elhanyagolni, de orvosi pályán ennek a kettőnek van a nagyobb jelentősége. Ui.: A matekot nem soroltad fel, de az is kell. Akkor nem lényeges, ha akkor még duplázhatsz majd, de ki tudja mi lesz három év múlva...
2012. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a) az kivitelezhető, amit ki akar vitelezni az ember

b) igen

c) nem

2013. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És miért is akarsz teljesen kitűnő lenni? :)
2013. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!