Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tanár-diák...

Mi a véleményetek a tanár-diák "kapcsolatokról"?

Figyelt kérdés

Olvastam egy fórumot..és ott egy csajszi aztmondta hogy minden esetbe a diák a hibás mert a tanárt tisztelni kell..meg hogyha normálisan álsz hozzá akkor őis normális lesz.stb.

Jó lehet hogycsak én vagyok így vele..de szerintem teljesn nincs igaza..max egy kicsit..mert az én osztályfőnököm egy hülye.köc.sög..normálisan kezdtük vele a kapcsolatunkat..eleinte szerettük..mert aranyos volt...aztán kezdet megváltozni..a magánéleti problémáit behozta suliba és rajtunk vezette le..padig mi megadtuk neki a tiszteletet..az osztálytársamat szószerint kiszekálta az osztályból..szegény srác mindeneste sírt és hányt mert egy idő után teljesen kikészült..hagynemondjam átment egy másik suliba..meg ha valakinek más a véleménye..és összeszólalkozik az ofival..az ofi rendesen elkezd "anyázni"..többször szoltunk neki hogy mise szidjuk az övét őse szidja a miénket..aztán elkezdett azzal fenyegetőzni hogy irattat olyan dolgozatokat hogy a kérdésekre úgyse tudunk majd válaszolni mert még nem tanultuk..és ha hazavisszük a jegyet majd a szüleinktől megkapjuk at ami jár..aztán engem is elkezdtett szekálni..a hármas tmazárómbol egyest csinált mondván..van benne szóeltérés és ő pontosan azt kéri amit leirtunk (egy szót tévesztettem..vagy néha kettöt)..egy ideig mindennap úgy jötem haza suliból hogy már útközben elbőgtem magam..mert énis teljesen kivoltam..sokszor betegnek tettettem magam hogy hagy legyen egy nyugott napom,vagy kettő hagy maradjak itthon..aztán egy-két vita után (mert persze senki nemmerte megmondani neki ha valamibe más a véleménye...szoval ha nem vagyok/vagyunk nééhányan nagyobb szájúak akkor az osztály tökre ellenne nyomva) már annyira elmérgesedett a helyzet..mert rájött hogy engem a jegyeimért (csak ugy mondom hogy mindenki csak az ő tantárgyaiból áll sza.rul ..micsoda véletlen nem?) anyukám nem büntet meg..elkezdte hírsztelni a szülöknek hogy cigizek,iszok és társai (-.-")..és anyukám visszahallotta és rákérdezett ..és mivel bízik bennem elhitte nekem..nem egyszer próbáltukl ezt a nőt leváltatni vagy valamit tenni azellen hogy ne ő legyen az ofinek..de semmit nem tudnak cselekedni..ht ez az én törtnénetem..és nem várom a szeptembert..bár utolsó évünk itt (8.dik) nem akarom hogy elteljen a nyár mert újra az osztályfőnökömmel kell majd szembenéznem..és mostmár valószínű a karmai és a vörös szeme is kifejlődtek..szoval vagy túl élem vagy nem..:D:D:D

13/l


2009. júl. 21. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben azt mondom, hogy nem minden esetben a diák a hibás. Nálunk is volt általánosban sajnos nagyon sok eset,amikor a tanár szemét módon megszégyenítette a gyerekeket , folyton olyan dolgozatot adott, amely anyagát elfelejtette leadni nekünk, mert csak ült és ordibált vagy magának írogatott. Ki is rúgták. Azt gondolom,hogy a tanár dönti el életed egy részét. Ha szemtelen , visszapofázó vagy , úgy nyomorít meg ahogy akar, ő irányít, olyan jegyet kapsz, amit ő akar és amit szerinte érdemelsz. Bármit megcsinálhat, szóval meg kell adni a tiszteletet felé. Szóval van egy határ, amit nem kellene átlépni a Diákoknak sem. A mai fiatal tanárnők átérzik már mindkét fél helyzetét, hogy milyen szar érzés ha szivatnak, ha bunkók a gyerekek, bunkó a tanár. Alkalmazkodni kell, ebből áll az egész élet. Olyan nincs h CSAK A DIÁK, CSAK A TANÁR a hibás.

Üdv. 16l

2009. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem minda két fél nek igaza van NÉHA mert osztiaim úgy kiakasztották a tanárt hogy sírva szalatt ki a teremből... neked is igazazda van előttem szóló ésn eked is kérdező :D én 14 éve vok és én is 8ba mék :)
2009. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

töllünk is mentek már ki sirva..énekóraaa <333 :D

mi normálisak voltunk..az ofi meg elkezdte tesztelni h miaz amitől kiakadunk -.-"

2009. júl. 25. 00:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Tiszta matek tanár2. Idén volt egy nyugdíjas matektanárnőnk aki azért jött vissza... mert. Ha részletesen leírnám a dolgokat és esetleg feljárogatna ide az az illető (tanár), akkor könnyen ki tudná venni, hogy valaki a mi sulinkból. Szóval: minden áldott matekórán úgy jött be, hogy leszidott minket. Milyen ostobák vagyunk mi, miért nem tudunk megoldani egy normális egyenletet, meg, hogy ki van tőlünk a nem létező f*a. Az osztály matek átlaga kritikán aluli lett. Egész órán magának magyarázott, amikor pedig visszaszóltam neki, akkor megsértődött. Na pff.. persze, bocsánatot kértem, de nem fogadta el. Akkor pukkadjon meg. Aztán a végére "egész" norma lett az osztály-tanár kapcsolat.
2010. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az csunyaaa :|
2010. aug. 4. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!