Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem internetről egy...

Rendeltem internetről egy sapkát de házszámot elfelejtettem írni ez baj?

Figyelt kérdés
irányítószám van,név van,település van,utca van csak házszám nincs ez nagy baj? attól még megkapom?
2012. aug. 12. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem egy új postás dolgozik aznap, akkor a szokásos viszi ki, aki nagy eséllyel fejből tudni fogja hogy a név alapján kit hol keressen.
2012. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem futarszolgalat szokta hozni a rendeleseimet, a futar pedig nem fogja tudni a hazszamot. persze mivel nincs leirva, hogy honnan rendelted igy nem lehet tudni, hogy ki fogja megkiserelni a kezbesitest. a futar mondjuk szokott elotte hivni mindig.
2012. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ahol megrendelted üzletben észre fogják venni a problémát, mielőtt ráírnák/kinyomtatnák és odaadnák a futárnak/postásnak a csomagot.

Vagy felhívnak az adatok pótlására vagy emailt küldenek.

2012. aug. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!