Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb barátnő? (14/L)

Melyik a legjobb barátnő? (14/L)

Figyelt kérdés

Van 3 legjobb barátnőm, de nem ismerik egymást..Szerintetek melyikkel barátkozzak többet?

Az első: Az ovi óta ismerem őt, gyakran jön hozzám, nem valami jó tanuló, sok pénzt költ a fülbevalókra stb.., és mindenkinek azt mondja, hogy mi ketten bff-ek vagyunk.

A második: Őt is nagyon rég óta ismerem, mikor kisebbek voltunk, többet találkoztunk, mindig jól egyeztünk, most nagyon ritkán találkozok vele, mert Németországba költöztek :( .

A harmadik: Őt csak pár hónapja ismerem, nagyon okos, jó tanuló, kedves, jól egyezünk, stb.,de ő más faluban lakik, de azért többször találkozunk, mert ott lakik nagymamám is.Viszont az első barátnőm, akiről írtam , nem nagyon örül, hogy vele is jó barátnő vagyok.Ez a lány nagyon rendesen viselkedik, nem érdeklik őt a fiúk.. Szerintetek melyik legyen a legjobb barátnőm?



2012. aug. 12. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

De jó neked hogy csak ennyi gondod van. Vissza sírom azt az időt amikor még én is csak a barátnőimmel veszekedtem mer nem jötte ki egymással. :D


Amugy aki németországba költözött, azzal már csak max facen vagy msn-en tudod tartani a kapcsolatot szóval ezen senki sem akadhat ki. A másik két barátnőd közül meg szerintem nem kell választanod. Ha utálják egymást akkor sincs hozzá semmi közük hogy kivel barátkozol rajtuk kívül. De a döntés könnyű lesz mert valószínüleg az egyik ugy is össze fog veled veszni ez miatt. De én a helyedben hanyagolnám azt aki, kiakad azért mert mással barátkozol, tehát az első akit leírtál. Nekem is ilyen a barátnőm, ennyi évesen vagy kb még fiatalabban őt választottam, de teljesen rámszált. De mióta van pasim esküdt ellenségek vagyunk mert nem bírja elviselni hogy mással is vagyok rajta kívül.

17/L

2012. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 12. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első barátnőd egy ribi
2012. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az 1.-vel semmi képpen.Mivel a 2. leányzóval nem tudtok találkozni írjatok egymásnak mert leírásod alapján normális a csaj.Névnapjakor és születésnapjakor , vagy esetleg ha voltatok valahol kirándulni/nyaralni akkor küldhetsz neki egy kis apróságot.Olyat amiről eszébe fogsz jutni.

A 3. lány is normálisnak tűnik vele találkozz ha tudsz , beszélgessetek, sétáljatok, egyetek meg egy fagyit , játszatok , hallgassatok zenét és még ilyesmik.És ha valami majd nem megy a suliban akkor esetleg segíthet is ha jól tanul. De az 1. csajjal szerintem nem érdemes barátkoznod.

2012. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
olyan szomorú most visszaolvasni ezt a kérdést
2020. jan. 31. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!