Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harmadik műszak rajongók?

Harmadik műszak rajongók?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van itt olyan aki szereti a Harmadik műszak című sorozatot? :) Ha igen, szívesen leveleznék, beszélgetnék :)


L/19


2012. aug. 12. 15:58
 1/5 anonim válasza:

Szia!!!


Kicsit megkésve írok, de én IMÁDOM a Harmadik Műszakot, sajnálom, hogy véglegesre írták az utsó részt. :( úgy értem feloszlott a kapitányság :(


22/l

2012. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! én is imádom, a haverok közül, meg régen a suliban mindenki a vészhelyzet grace klinika dr house stb. sorozatokért volt oda, de nekem a 3. műszak volt a kedvencem, pont most kezdtem el sorban nézni megint youtub-ról, mivel külföldön vagyok 1 hónapot és esténként beiktatok 1-1 részt. :)
2012. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szia. én 1999 óta imádom :D meg van DVD-n az összes éved, de neten is szoktam nézni majdnem mindennap :) Nekem Bosco a kedvencem, szerintem ő a legjobb a sorozatban ;) Neked ki a kedvenced? :)

L/20

2013. jan. 7. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
ráhibáztál nekemis ő :D imádom a dumáját :D
2013. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én isss :D ez a pasi egy isten *-* xDD nagyon szeretem :$


20/L

2013. jan. 8. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!