Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik olyan oldal ahol fel...

Létezik olyan oldal ahol fel van sorolva hogy melyik sorozatokban fordult elő az mint pl most a vészhelyzetben hogy a harmadik müszak című sorozat is bele lett szőve az eseményekbe?

Figyelt kérdés
Meg azt hiszem volt már ilyen a helyszinelőkben is.
2010. jan. 6. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2010. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na akkor megpróbálom elmagyarázni kicsit zavaros lett :-)

Például volt olyan Helyszínelők rész amibe szerepeltek a New York-i helyszínelőkből is ,mert a bűneset megoldásához segítségül hívták őket. Na most ilyen már volt több sorozatban is és valahol a neten egyszer találtam egy olyan oldalt ahol fel volt sorolva hogy melyik sorozatokban fordult ez elő. Na ezt az oldalt keresem.

2010. jan. 9. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmmm... egy ilyen oldallal kideríthetném, hogy a "Harc törvénye" melyik részébe társult be Chuck Norris a taxis kopó :) Akkoriban egy osztálytársam mesélte, hogy látott ilyet és már attól röhögtem, hogy elképzeltem :D


Szal én is kiváncsi vagyok van-e ilyen oldal.

2010. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na végre valaki érti a kérdést :-)

Létezik ilyen oldal azt hiszem volt magyar nyelvű ilyen oldal is de külföldi biztos csak nem találom a könyvjelzőim között pedig el volt mentve tuti :-(

Na mind1 hátha majd valaki megtalálja és megírja.

2010. jan. 10. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!