Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ezüstöt miről lehet megisme...

Az ezüstöt miről lehet megismerni?

Figyelt kérdés
van egy lánc, honnan lehet tudni hogy ezüstből van-e?
2012. aug. 12. 20:00
 1/3 polarbeer ***** válasza:

Tapasztalat.


Sajnos tényleg ennyi, rengeteg eredeti, és hamis ezüstöt kell látni ahhoz, hogy biztonsággal felismerd! Én már sok ezer ezüstpénzt láttam, mégis, még tudnának nekem hamisat mutatni! Bár egyre kevesebbet! :)


Az ékszerrel, pl a láncod könnyebb a helyzet. Az ezüst jele mindig bele van ütve apró számokkal az ékszerbe. Láncnál általában a csatba!

Bármilyen számot, ha találsz, akkor tuti ezüst! Leggyakoribb a következők: 525, 835, 925.


(arra még vigyázz, hogy ha külön részekből áll az ékszer, és csak a csatjára van ráírva a jel, attól még lehet, hogy az ékszer többi része nem ezüst. ezt pl. piercingeknél szokták csinálni)


Üdv.: polarbeer

2012. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
épp ez a gond, hogy nem egybefüggő fém hanem sok kis rész egy gumimadzagon
2012. aug. 17. 17:30
 3/3 polarbeer ***** válasza:
Gumira nagyon ritkán tesznek ezüstöt. Ritka kivétel: nekem van egy ilyen láncom : Fekete gumiláncon egymásba csúsztatható ezüstdarabok. Csak a csatba van jel, de a csat ugyanolyan színű, mint a lánc fém részei. Szóval ami fém, az ezüst. Ez így van általában.
2012. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!