Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adnátok Kinga nevet a kislányo...

Adnátok Kinga nevet a kislányotoknak? Sok Kingát ismertek? És milyen emberek? Mert azt mondják, az ember igazodik a nevéhez.

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 17:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
az egyik az egy ri.banc a másik pedig egy kétszinű liba:D
2009. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%

En tobbet is ismerek, de inkabb csak ismeroseim, azaz nem baratnoim, kisse ketszinuek mind akiket ismerek.

Nem adnek Kinga nevet a lanyomnak.

32/N

2009. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sem tetszik ez a név..a kenguru jut róla eszembe.
2009. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem tetszik a Kinga név. Olyan gingás. :S

Kettőt ismerek. Mindkettő olyan egoista p*csa! Fúú! Utálom őket.

2009. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez igen! Nem a gyerekemnek akarom adni ezt a nevet, hanem engem hívnak így. Kíváncsi voltam, arc nélkül pusztán a név alapján vannak-e asszociációi az embereknek, lehet nem is kellett volna ezt a témát feszegetnem. :-) Minden esetre köszi a válaszokat, igen meglepett. Persze nem mondom hogy én tökéletes vagyok, hisz vannak hibáim. Nem is csak 1-2. De melyikünk tökéletes?!
2009. júl. 22. 09:32
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a Kinga név. Ez a másik kedvenc az Andrea és az Ildikó mellett.


Szerintem nyugodtan adhatod a kislányodnak. Jó név!

2009. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

:)):))ez jó kérdés.Már énis gondolkodtam,h felteszem.

De erről ennyit:P

(én is KINGA vagyok,s nem ribi,s pi.)

2009. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Szerintem irigyek ránk a nevünk miatt, ugyanis valóban nem mindennapi, mint ahogy mi sem. Ezt most találtam a neten:

"A névanalízis szerint a Kinga név felelősségteljes, független személyiség kialakulását támogatja, aki szeret egyedül, a saját elképzelései szerint dolgozni, mert ötletei kiforrottak és pontosak. Nem szívesen fordít időt és energiát mások meggyőzésére. Az esze gyorsan vág, és csak jól elvégzett munkát szeret kiadni a kezei közül. Mivel nagyon igényes, sokszor inkább maga végzi el azokat a munkákat is, amiket esetleg másokra bízhatna. Mindezt azért teszi, mert tart attól, hogy ha nem maga végzi el az adott feladatot, az a minőség rovására mehet. A név egyenes jellem kialakulását támogatja. A Kinga a Kunigunda régi magyar formája. Többek között IV. Béla királyunk lányának, Boldog Kinga, lengyel királynénak a neve. A Kunigunda germán eredetű összetett német névből származik. Elemeinek jelentése: nemzetség + harc."

2009. júl. 31. 10:29
 9/22 anonim válasza:
100%

Én Kinga vagyok és amit itt írtatok hogy ribanc nem vettem észre magamon, az egoistát már kicsit jobban hiszen tudom hogy szép és okos vagyok:)de egyébként meg akit még én ismerek Kingát ő végtelenül kedves barátságos.

A kérdező is szimpatikusnak tűnik

Szóval szerintem az igazi Kingák mind pozitív tulajdonságúak

2009. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyetértek veled, maga a név is valamelyest meghatározza a viselőjét. Kicsit én is nagyképű vagyok, de ez a vonás csak növeli a jó tulajdonságaim számát :-) Viccet félretéve, én ugyan nem sok Kingát ismerek,de mindőjüket bírom. Köszi!
2009. aug. 28. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!