Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az a baj hogy a szüleim igen...

Az a baj hogy a szüleim igen fognak engem pl nem mehetek bulikba se se focizni a haverokkal pedig nem cigizek nem iszom. Hogy tudnám megértetni velük hogy nem lesz semmi baj ha elengednek valahova?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én nem szenvedek ezzel..mert van egy nővérem és kb tudja már anyu hogy meddig enged el..meg minden..de bnőm ugy oldotta meg hogy amikor a szülei beszélgettek akkor szót kért..és kérdezte hogy mértnm bíznak benne..és mondta hogy pontosan vagy hamarabb otthon lenne és télleg semmi cigi semmi pia..csak eyszer próbálják ki..és a szülei belementek..és télleg ..2 társasághoz is mentünk 1 héten..és ez egyik társaságba cigiztek de a tér másik oldalába elmentek 6 óra alatt egyszer cigizni nehyogy bnőmmel cigiszagunk legyen..pia semmi nemvolt kinn..csak energia ital meg kóla..meg egyéb más cukros ücsi:D..a másik tásaság (tunung autósok)..ők mivel vezetnek nem isznak..ottis csak ücsi volt..és az autókat cigivel tönkretenni ?:D..szoval egyikse dohányzik..és bnőm hazaért anyukája átszimatolta..xdmeg minden és azóta is elengedik ahányszor szeretné :D..csak mostmár mondta szüleinek hogy a társaságba dohányoznak ő nem..és elfogadták..szoval neked is sok sikert..=)
2009. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is így vok."Azért teszik mert szeretnek" klasszikus és non ismert mondat.Nem hiszem, am nemtom miért ilyenek egyesek nekem is nehéz elfogadni.: (
2009. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!