Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is szokott lenni ilyen...

Nektek is szokott lenni ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl. elmész egy kertiparty-ba, eltöltesz a barátaiddal egy tök jó napot, aztán másnap amikor hazamész, akkor rád jön egy érzés, és azt kívánod, hogy bárcsak ne lett volna vége ennek a napnak..stb.

Nektek is szokott lenni ilyen érzésetek?


2012. aug. 12. 22:10
 1/4 anonim válasza:
Persze hogy szokott, nekem olyankor még ilyen rossz kedvem is lesz,és az egész napom szar:S de ez hamar elmúlik .Mondjuk most csütörtök óta ilyen vagyok.:(
2012. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sítábor után volt ilyen, de az nagyon rossz volt. :((
2012. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Áhh. az a baj hogy nekem még ma sem múlt el mindig visszagondolok rá. :) Aztán még eszembe jut az is, hogy nekem most jön az utolsó évem középsuliban, és hogy mi van ha többet nem is találkozunk utána..? és ebbe nagyon rossz belegondolni..
2012. aug. 13. 23:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz az utolsó évem, és nagyon hiányozni fognak a mindennapok, az osztálytársak, az a sok emlék és történés. :( 13 év után nagyon furcsa lesz utána. De én majd próbálom a kapcsolatokat tartani, mert nagyon kár lenne ezeket az embereket elveszteni. Előző voltam.
2012. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!