Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami nincs rendben érzésetek...

Valami nincs rendben érzésetek szokott lenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi vagy mitől. Azt sem hogy velem vagy a párommal kapcsolatban. Vagy hogy egyáltalán a kapcsolatunkhoz van e köze. Csak ez az érzés már napok óta, hogy valami nincs rendben, valami nyugtalanítót érzek. Rémálmok gyötörnek, de nagy baromságok.

Veletek előfordult már ilyesmi?

Ez a hatodik érzék bevált, történt is valami rossz?


2012. máj. 26. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Velem már többször volt olyan, hogy azt mondtam "rossz érzésem van, de nem tudom, hogy mivel kapcsolatban" és aztán tényleg történt mindig valami kellemetlen dolog. ...de volt már úgy is, hogy jó érzésem volt és az is bejött:D

2012. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen érzésem.De egy idő után elmúlt.
2012. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen érzésem4

Nem történt semmi, de hónapokig tartott ez a rossz érzés..

2012. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan érzésem szokott lenni néha este, hogy éjjel biztos meg fogok halni álmomban. De eddig még egyszer se jött be :)
2012. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Napok óta ez van, mindenben keresem az okot, hogy miért lehet. De nem tudom:S

Annyira rossz, mert tényleg olyan mint valami hatodik érzék, hogy tudom hogy lesz valami és addig nem múlik el ez az érzés.:S

2012. máj. 26. 12:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! ez lemaradt:)
2012. máj. 26. 12:46
 7/8 Vree ***** válasza:
100%
Csak a szokásos paranoia...Mindannyiunknak van.
2012. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 renji7575 ***** válasza:
Nekem egyszer beverték az orrom és amikor akkor próbáltam szagolni az olyan fura volt. Nos amikor rosz érzésem van midnig azt a szagot érzem. Pl mikor rokonokkal mentünk hazafele akkor volt egy bucsu egy telezsúfolt utcával.. akk is azt a szagot éreztem és a rokonom kocsilányak levitte a tükrét egy másik kocsi. meg egyéb bosszantó incidensek.
2012. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!