Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Extra-tehetségtelen fotós...

Extra-tehetségtelen fotós anyukák, szokott rossz érzésetek lenni, hogy alig van kép, vagy normális kép a babátokról?

Figyelt kérdés
Én irtó szarul fotózok, a férjem sehogy nem hajlandó :(((( Egyéves kicsimról ha 20 jó kép van, akkor már majdnem túlzok. Ha a vackokat is beleszámoljuk, amik tényleg irtó szarok, akkor max 200.
2012. jan. 5. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem az a baj, h rosszak a képek, hanem, hogy alig vagyok rajtuk. Nem szeretek fényképezkedni :/
2012. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na az én lányom is egy éves és nagyon fotogén, több ezer kép van róla.Vannak persze homályosak, elmosódottak is de az nem az én vagy a fotós hibája, hanem a gépé, vagy a ficánkoló gyereké:)

Nekem az a legfőbb bajom, hogy mindegyik képen amin a gyerekemmel vagyok kb gügyögős képet vágok, mint aki nem normális.Na én nem vagyok fotogén, 100-ból 2 kép ha jól sikerül de az is beállított és nem pillanatkép.Emiatt ne érezd magad rosszul és igenis néha apuka is fotózzon!:)

2012. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem gyakorlat teszi a mestert. A rossz fotókat ki lehet törölni, legyen elöl napokig a gép és 100 képből csak lesz 10 jó. Persze nagyobb gyereket már nehéz fotózni, mert nem marad meg egy helyben, baba is sokszor bemozog, de pár db csak lesz jó, ha sokat fotózol, nincs más ötletem.
2012. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok anya, de úgy megsajnáltalak! Ott egye meg a fene a képeket, ezen ne aggódj. Rólam még 20 kiskori kép sincs. XD Amúgy a 20 nagyon kevésnek számít? De amúgy lehet, hogy csak magaddal vagy nagyon szigorú és a rossz képek sem annyira tragikusak. Egyik barátnőmnek profi gépei vannak, jól fotóz nagyon, még neki is sikerül néha nagyon hülye képeket csinálnia, pedig nem is babákat fotóz, hanem felnőtt embereket, akik már tudnak nyugton ülni, pózolni, ha kell.
2012. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

gyakorolj :) nem egy ördöngösség

fotózz mindenfélét, tárgyakat, növényeket, állatokat, egymást a pároddal stb,

amikor látod hogy éles a kép, akkor kattints

én totál amatőr vagyok, viszont szeretek fotózni, a babám előtt volt egy macskám, és állandóan őt fotóztam, szerintem ekkor jöttem bele :)

2012. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az a baj, hogy 5hónapos a kisfiam és 1db közös képem van vele, az is születésekor készült...
2012. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én egész jó képeket tudok csinálni csak így egyiken se vagyok rajta a családi eseményeknél a férjem katasztrófa fotós nem is érdekli mit fotóz. Ma az oviban megmutatta a gyerek mit rajzolt a karácsonyról. Nekem ott a fényképezőgép a kezembe a rajzán:) Kicsit ismer a fiam:)
2012. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha jobban belegondolsz, a 20 az nem olyan kevés. Az havi 1,5 :)

A mi gyerekkorunkban készült ennyi kép? Nem valószínű...

Viszont azokkal összehasonlítva, akik szinte mozgófilmként fotózzák a babájukat, tényleg kevés. De most őszintén: ki az, aki évi kb. 500 fotót meg akar majd nézni, csak mert 1-1 mm-rel másképp fekszik a baba? :)

2012. jan. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kerria ***** válasza:
100%

Csinálj róla még több képet, akár heti 100-at is, és abból csak lesz 1-2 vagy akár több is, ami jól sikerült.


Valamint tényleg fotózz mindent ami eléd kerül, ismerkedj meg a gépeddel, mit tud, mennyire képes... és akkor valóban bele fogsz jönni.


Én imádok fotózni, de sokszor nem sikerül azt lefotóznom amit akartam, nem jön úgy át. :( De elkeseredni nem szabad, csak tovább fotózni.


Minden átöltöztetésnél készíts fotót, és tapasztalatból mondom, lesz közte amivel meg leszel elégedve!

2012. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8 hónapos a kislányom és nagyon sok jó kép van róla. Nem értem, mit értesz rossz kép alatt. Homályos? Bemozdul rajta a baba? Csak azért kérdezem ,mert az én fényképezőgépemen van egy olyan funkció ("mozgó gyerekek" a neve), ami simán lefényképezi a mozgásban levő babát is. Márpedig egy babát nem tudsz megkérni hogy maradjon veszteg pár mp-ig :-D én mindig ezzel fotózok, szerintem nagyon jó képeket, de láttam már ismerőseimnél hogy nagyon sok elmosódott fotójuk van emiatt.
2012. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!