Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi ösztöndíjat lehet...

Mennyi ösztöndíjat lehet kapni maximum egy főiskolától, átlagos tanulmányi eredmény esetében? Valamint aki részmnukaidőben mellette dolgozik (hetente három alkalommal, alkalmanként 3-4 órát max. Televíziónál) az mennyit kereshet vele diákként?

Figyelt kérdés

Televízió alatt nem műsorban szereplést értem, hanem csak feliratozást. Azaz hetente olyan 10-12 óra munka, erre havonta mennyit fizetnek? Gondolom azért többet mnit egy gyári munkásnak ugyanennyi óráért. Órabérben vannak ők egyáltalán?

Havonta aki minden nap motorral vagy kocsival furikázik az mennyi benzint esz meg kb? (napi 20 km kb.) Csak mert kiváncsi vagyok hogy a kereset és a költekezés aránya hónap végére hogy jönne ki.


2009. júl. 21. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ösztöndíj iskolánként és karonként, sőt szakonként is változó. Most csak az emberek fele kap ösztöndíjat, de az magasabb, mint régen. Az elején volt hogy csak havi 3000-et kaptam, most meg 10et. A szoc.támom viszont a legmagasabb, havi 23ezer, persze ennek is megvan az oka. Nálunk a műszakisok havi 20-30at is megkapnak állítólag.

Én egyszer akartam vállalni feliratozást, filmenként 10ezret ajánlottak, de csak egyszeri alkalom volt rövid határidővel.

Napi 20 km az elég sok. Nem tom mennyit fogyaszt az autód, úgy tudom, hogy 100 km-en 7-8 liter az ideális. A matekot oldd meg Te

2009. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egy lakásfelújítás mennyi pénzt vihet el? mnodjuk egy öröklött lakásról van szó, ahol vannak bútorok, csak a berendezést, a fuvart meg az ablaküvegezést kéne megoldani.
2009. júl. 21. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!