Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha szeretek egyedül...

Nagy baj, ha szeretek egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Szinte mindent egyedül csinálok, és nekem ez így jobb, mintha lenne valaki más mellettem. Egyébként sem vagyok egy nagyon beszédes ember, eléggé más az ízlésem, mint most az "átlagnak" így pláne nem nagyon találom meg senkivel a közös hangot így korosztályon belül. Persze szoktam beszélgetni a barátaimmal, úgy ahogy elvagyunk, de egyáltalán nincs olyan ember az életemben, akinek mindent ki tudnék adni magamból. Szerintetek így lehet élni, igaz barátok, pár nélkül?

17/L


2012. aug. 13. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Én is hasonlóképp vagyok,mint te.Ám ez kissé visszatetsző egy lány szájából,szerintem előbb-utóbb megunod.Egyszerűen nem volt eddig olyan ember az életedben akit igazán szerettél volna.Lehet élni de nem mindenkinek ajánlott,főleg nem egy lánynak.
2012. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
igen, lehet így élni, csak el kell tudnod magad fogadni 100%-ig. Ha "ki vagy magaddal békülve", akkor teljes életet élhetsz egyedül is, és lehetsz boldog is. De ha nem vagy magaddal megelégedve, akkor minden egyedül töltött perc kínszenvedés lesz. Ha megfigyeled a legtöbb ember nem tud egyedül lenni egy pillanatig sem. Azért kell mindig társaságban lenniük, mert nem tudják magukat elviselni, és így elterelik legalább a figyelmüket. Szóval ha képes vagy boldogan egyedül lenni, akkor egy hihetetlenül erős jellem vagy, és büszke lehetsz magadra.
2012. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az nem baj ha szeretsz egyedül lenni, inkább az baj ami nekem van, hogy nem szeretek egyedül lenni, mégis teljesen egyedül vagyok, ez már nagyon rosszul esik és tenni se nagyon tudok ellene olyan helyen lakok. 15/F
2012. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha neked így jó, akkor igen.

Én is szeretek egyedül lenni, mert megszoktam. Meg kellett szoknom, ezt dobta a gép, de nem hiszem, hogy le tudnám élni az életem egyedül.

21L

2012. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, tettem is fel egy hasonló kérdést. Az a baj, hogy túl jószívű vagyok, és naiv. Nem szeretek megnyílni az embereknek, mert mindig csalódok, bántanak... Most is megtettem, ennyire még senkinek nyíltam meg, és persze megint csak ki akarnak használni :( Szörnyű érzés, ezért inkább körbebástyázom magam, senki nem tud elérni olyan mélyen...
2012. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nekem is hasonló a helyzet,vannak barátaim,de már több embertől hallottam,hogy nekem a remete élet feküdne.

17/F

2012. szept. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!