Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megoldhatatlan rejtély!...

Megoldhatatlan rejtély! Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

Elvesztettem egy nagyon fontos gyűrűt,de fogalmam sincs hogyan. Pénteken itthon voltam, hajat mostam, akkor levettem, majd visszavettem. Szombaton délután vásárolni voltam, autóval mentünk, 1 blúzt és egy hozzá illő mellényt próbáltam fel, semmi olyan nem történt ami leránthatta volna rólam. Majd hazaértünk, itthon semmi extrát nem csináltam, és vasárnap reggel észrevettem, hogy nincs meg.

Az egész házat átkutattuk, az autót is. semmi ötletünk nincs. Remélem valakinek van valami jó ötlete.



2012. aug. 14. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
ott van az asztal alatt xd de most komolyan honnan tudnánk hol hagytad el ha neked ötleted sincs pedig rajtad volt!Nézz körül az ágyaknál,asztaloknál még 1xer.Ha a lakásban veszett el valahol ott van, ha nem a lakásban és nem is a kocsiban akkor az már nem igen lesz meg.
2012. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg emlékezni arra, hogy szombat este rajtad volt-e még! Ha nem megy, akkor is higgadj le, nyugodt fejjel kell majd újra átgondolnod, hátha úgy eszedbe jut.


Ha szombat este már nem volt rajtad, akkor gondold át, mit csináltál vásárlás után. Egyébként lehet, hogy beesett valahova, pláne, ha nem benne aludtál. Hova tetted elalvás előtt? Abban aludtál?

2012. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!