Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Izgultok a középsuli miatt?

Izgultok a középsuli miatt?

Figyelt kérdés

Most megyek 9.-be, és nagyon ozgulok, milyen lesz első nap.:D Mondjuk kinéznek a felsősök, meg ilyenek. :S

Van aki most megy 9.-be? Ti nem izgultok?:D

És aki felsős, az nem szokta kinézni mondjuk a kis 'gólyákat'?:D Mondjuk, jajj nézdmár, milyen felsője van. Vagy nemtud menni magassarkúba, jaj de csúnya, stb. Nem szoktatok ilyenekről beszélni?:D



2012. aug. 15. 02:39
 1/4 anonim ***** válasza:
végzős vagyok(leszek most) de hozzászólok így a "másik szemszögből". és én pl mindig figyelem akik újként jönnek a sulinkba, de leginkább azért hogy kifigyeljem, ki az aki bejön:D vagy esetleg ha valaki szimpatikus vagy csak ismerős valahonnan. bár férfiként is más nézni mint nőként, de én úgy vettem észre hogy nálunk a lányok se nagyon beszélik ki az újakat (kivéve ha irigykednek)
2012. aug. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem izgulok, a közösség biztos jó lesz, az meg pont nem érdekel, mit gondolnak a felsősök. De szerintem egy 17-8-9 éves ember már nincs olyan agyi szinten, hogy 15 éveseket terrorizáljon, meg gúnyoljon. Bár, ki tudja...
2012. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen izgulok!! Már tisztára benedvesedtem :-)


Nem, haver csak te mégy egyedül 9-be és nem is lesznek osztálytársaid!:D

Szerinetm téged tuti cikizni fognak, már csak a magassarkú miatt is :-)

2012. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elárulok egy titkot, de ne mondd el senkinek: nem magassarkú lesz rajtam. :)) csak az a qrva matrózblúz. bár azis csak 1 órát:DD

Mostmár csomó osztálytársamat ismerem, már nem izgulok annyira.:D

2012. aug. 31. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!