Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kutyát már volt...

Szeretnék egy kutyát már volt egysze csak elkellet vinni mert ugatot! És anyától megkérdeztem elhet e és aszt monta lehetne ha kicsi, ha én mennék a kajáért, én takaritanék, és ezért mti csináljak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 12:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*egyszer,*lehet-e, bocsi csak ideges vagyok és anyum nem engedi amugy 10-vagyok segitsetek meg gyözni :(
2012. aug. 15. 13:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden kutya ugat, ha azért vittétek el, mert ugatott, akkor oda tényleg nem való kutya...
2012. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
cica kell oda
2012. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyádat, hogy miért nem tudsz helyesen írni. Vagyis inkább, miért nem tudsz írni.
2012. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyon ugatot a kutya és azért! amugy most kettő macskánk van a 4-ből. és ha elmenének vagy valami akkor gondoltam hogy a kutyát de az utolso komentre meg nem válaszolok!
2012. aug. 15. 14:21
 6/11 A kérdező kommentje:

vagyis ugy ugatott hogy hangosan és mindig mert nem is volt tanitva és a szomszédok szoltak de az övéké is ugat.!

mega mugy 4-5-voltam amikro volt első szoval a létezésemről se tuttam :)

2012. aug. 15. 14:23
 7/11 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszolóval egyetértek!

amúgy meg ha akarsz kutyát, akkor gondozd is!

Etesd, itasd, vitt többször sétálni, tanítsd meg több mindenre, hogy ne legyen buta.

Ha egy kutya okos, akkor talán nem ugat annyit.

Anyukád biztos azért nem engedi, hogy kutyád legyen, mert az előző állataidat sem gondoztad.

A kutya sok törődést igényel. Főleg, ha panelba laktok.

És persze a kutya fajtájától is függ.

Gondold meg!

2012. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

igen nagyon jól meg gondoltam és anyu aszt monta hogy lehet de ettetnem kell meg boltba járnia kajáért és csak kicsi kutya lehet de moost megyek 5-be szoval suli mellet nem tudnám :(

reggel nem tudnék boltba menni,sétálni csak hétvégém! :) de ha nem elnen sok tanulni való akkor esetleg vagy sétáltatás közbe tanulok :D

2012. aug. 15. 15:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy nem tudod gondozni majd, akkor ne legyen kutyád!

De szerintem suli mellett is tudod gondozni.

Veszel neki kutyatápot, ami eláll több hétig is.

Vagy kutyakonzervet.

Nem kell mindennap boltba járni ezért.

Sétáltatni meg ha haza mész, elviszed fél órát, vagy este 6 óra fele fél órát, és az neki elég.

Gondolom nem tanulsz 4-5 órákat.

Ha valami fontos az életedben, akkor arra szakítasz időt, és találsz időt. Ha meg nem, akkor nem is volt fontos!

2012. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem hiszem, hogy ennyi idősen kéne neked kutya...majd 2-3 év múlva, nekem se engedték meg ennyi idősen, és belátom igazuk volt, mert egy kis gyerek nem igazán tudja tanítani és amúgy nem csak hétvégén kell sétáltatni, hanem minden nap...és a mopsz az annyira nem ugat a mi környékünkön a legtöbb ...
2012. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!