Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi. A velemenyetek a "mai"...

Mi. A velemenyetek a "mai" vilagrol? Es a "mai emberekrol?

Figyelt kérdés
Ertem pl a fiatal korosztalyra, a "fenti" emberekre meg ugy altalaban mindenre/mindenkire..

2012. aug. 16. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Felgyorsult, sokszor kell rohanni. Emiatt elidegenedtek az emberek egymástól. Egyre több emberre jellemző, hogy kimegy a házból, és rögtön a kocsiba száll - így még arra is kicsi az esély, hogy lássuk egymást.


Igazából nem szeretnék általánosítani, mert egysrészt hajlamosak az emberek magukra venni a jellemzést, másrészt vannak dolgok, amik csak a többségre igaz. Így ezekben inkább nem formálok véleményt.

2012. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a mai világ még mindig a nap körül kering, és mikor utoljára néztem, a mai emberek még mindig szén alapú életformák, szóval minden olyan, mint volt :)
2012. aug. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egoista, gátlástalan, önimádok. Tisztelet a kivételnek!
2012. aug. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

A fiatalok, hát... hogy is mondjam. Beképzeltek, csak a buli érdekli. Maga az élet és az általános dolgok nem is foglalkoztatják. Csak a szex és a flörtök.

Rendes párkapcsolat, házasság, gyerek meg se fordul a fejükben. Főleg nem 20 éves koruk táján.

Valaki már a házasságot is elveti ebben a világban és inkább a válások kapnak nagy előteret.


Iszonyatosan, egoisták,erőszakosak, utálatosak az emberek ( főleg a magyarok, itt a gyakori kérdések.hu-n már ne is beszéljünk milyenek vannak, persze tisztelet a kivételnek)


Tehát a tisztelet, a megbecsülés, a segítőkészség, mind kifogyott az emberekből. Az internet irányít már lassan mindent. A gyorsaságról már ne is beszéljünk...


Nekem ez a véleményem

18/L

2012. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 halibel ***** válasza:
100%

Csődtömeg.

Fiatalok: csödtömeg, .urvák és páwák

Fentiek: csődtömeg.

Persze, tisztelet a kivételnek, csak hát oly kevés kivétel van.

Ránkférne már egy világvége.

Ez a véleményem.

13L

2012. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
48%
Te már csak tudod 13 evesen hogy mi férne ránk...
2012. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokan mondogatják, hogy manapság mennyire elfajzott a fiatalság, buliznak orrba-szájba, meg ilyesmi, beképzeltek, tiszteletlenek, stb. És ilyenkor mindig felvetül bennem a kérdés, hogy ezek az emberek mire alapozzák ezen feltevéseiket. Csak mert nekem, mint a fiatalok egyikének, élesebb rálátásom van a saját generációmra, és az elhanyagolható kisebbségtől eltekintve nem ezt látom. Lehet én élek túl elit helyen, de akiket én ismerek tiszteletteljes, szorgalmas, rendes emberek, sokuk még csak nem is jár bulizni, hanem inkább a jövőjükkel foglalkoznak. És nem is akármilyen jövőkkel, építészmérnök, pszichológus, programozó, tűzoltó, és még sorolhatnám. Én rajtuk keresztül írnám le a generációmat, ők azok, akik megalapozzák a jövőt.


18/F

2012. nov. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a kortásak mindig visszasírják a múltat miszerint az mennyivel jobb volt. Az idős generációtól kezdve a fiatalig. Majd a jövő nemzedéke is ezt sírja vissza, illetve 1500-as évekből olvastam esztétikai írásokat akkor is a "jelen" kort kritizálták miszerint az mennyire mocskos, de bezzeg a múlt. :) sztem ez aranyos, ebből látszik hogy idővel a szépre emlékszünk vissza de a jelenben részletekig minden megtalálható így a rossz is. Minden kornak meg van a maga baja. Ezért is vaguynk itt. Tapasztaljuk meg és élvezzük.
2015. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!